Rehber Windows 10 Gelişmiş Hızlandırma ve Hafifletme

Windows 10 LTSC'de Bloaware neredeyse yok, sence yapmalı mıyım?

Bloatware yoksa yapmana gerek yok, zaten bloatware olamadan gelmiş, bende kullanmam gereken hizmetler ve uygulamalar olmasaydı LTSC kullanıcaktım, bu arada LTSC'de bloatware yok, ben siz normal Windows 10 yükleyip debloat yapçağınızı sandım.

Bloatware yoksa yapmana gerek yok, zaten bloatware olamadan gelmiş, bende kullanmam gereken hizmetler ve uygulamalar olmasaydı LTSC kullanıcaktım, bu arada LTSC'de bloatware yok, ben siz normal Windows 10 yükleyip debloat yapçağınızı sandım.
Normal Windows 10'da bunları yapsam LTSC gibi performans verir mi?
@Tseenka

Normal Windows 10'da bunları yapsam LTSC gibi performans verir mi?
@Tseenka

CPU ve RAM kullanımında LTSC'den bir farkı kalmaz ancak tamamen hafiflik istiyorsanız ve LTSC'ye tam anlamıyla yetişmesini istiyorsanız bir sürü hizmet kapatmalısınız ve Microsoft Store vb. diğer çekirdek uygulamaları silmelisiniz ama rehberde verilen hali neredeyse eşit sayılır, hizmetlere ve Microsoft Store'a girmedim çünkü kiminin ihtiyacı olan hizmetler ve uygulamalar varken kimisinin ihtiyacı yok.

İlk işlemden sonra işlemci 1%-%4 arası oldu bu gerçek mi yoksa öyle gözükmesi için düzenlenmiş mi ilk kez görüyorum sorun çıkmaz umarım

İlk işlemden sonra işlemci 1%-%4 arası oldu bu gerçek mi yoksa öyle gözükmesi için düzenlenmiş mi ilk kez görüyorum sorun çıkmaz umarım

Gerçek, dediğiniz gibi olsaydı şu anda bu rehberi yapmamış olurdum ve Chris abimiz gibi bir yazılım konusunda çok fazla bilgiye sahip birisi bu konuyu ele alıp videosunu yapmazdı.

Geri
Yukarı