Windows 10 gerekli dosyalar yüklenmiyor hatasi

Harun66

Femtopat
Daha fazla  
Windows 10 son sürüm Technopat'ın sitesindeki orijinal ISO'yu indirip Rufus aracılığı ile flash belleğe yazdım fakat ne yaptıysam kuramadım. Disk parttan diski biçimlendirdim olmadı. Başka bir ISO dosyası ile denedim olmadı aynı hata USB bellekteki sıkıntı var acaba? Elimde fazla USB olmadığından deneyemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

İSO dosyası ile daha 2 ay önce kuzenimin bilgisayarına format attım. Rufus ile yazdırdım. BİOS sürümünüze göre türü seçmeyi unutmuş olabilirsiniz. Tabii sisteminiz eski ise ayar değişeceksiniz sadece.

Yükleme medyasında sorun olduğunu düşünüyorsanız Microsoft kaynağından yenisini indirin, BIOS ayarlarını kontrol edin(uefi/legacy), ona göre kurulum diskinizi oluşturun. Temiz kurulum yapacaksanız eğer bölümleri silip tek bir bölüm oluşturarak devam edin(kurulum sonrası yeni bölüm oluşturursunuz). Masaüstü kullanıyorsanız eğer ve yeterli slot varsa gücü kesip güvenli biçimde ram/ramlerin yerini değiştirin. Sorunun devam etmesi durumunda killdisk vb. programlar ile çözmeye çalışırsınız ama şimdilik gerek duyacağınızı düşünmüyorum.

Fotoğraf olarak detaylı paylaşım yaparsanız daha sağlıklı cevap verebiliriz.

İSO dosyası ile daha 2 ay önce kuzenimin bilgisayarına format attım. Rufus ile yazdırdım. BİOS sürümünüze göre türü seçmeyi unutmuş olabilirsiniz. Tabii sisteminiz eski ise ayar değişeceksiniz sadece.
Bios türüne göre surumu nerden seçiyoruz tam olarak uefi bios kullaniyorum

Dosya Ekleri

• 20210506_123008.jpg
    20210506_123008.jpg
    231,4 KB · Görüntüleme: 16

Yeni konular

Geri
Yukarı