Windows 10 gereksiz %100 disk kullanımı

Eymen İlhan

Decapat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Merhabalar kolay gelsin, ben Windows 10 kullanıyorum ve bunda 6 ay önce disk 100% olmayan başladı, şu an bile 100 zor yazıyorum. Görev yöneticisine baktığımda disk %100 fakat ne de yok bütün her şey 0MB/sn ama 100 disk oluyor nedeni bilmiyorum Windows Update modül yükleyicisi falan her şeyi kapattım. Yardım edin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben ve 2 arkadaşım videodaki son yöntem ile sorunu çözdük, sizde deneyin isterseniz.

HDD varsa hizmetlerden Windows Search ve Windows Update ve Windows Defender'i kapatmanı öneriririm ve başlangıç uygulamalarını devre dışı bırak.
Ama SSD varsa minning virüsü olabilir onlar sistemi ful kullanıp üzerinizden para kazanmayı amaçlar eğer ilk dediğim olay varsa dediklerimim yapın geçmedi ise SSD ve temiz bir kurulum sorununuzu çözecektir.

Diskte bir sorun var gibi. 0MB ile %100 olduğuna göre. HDD Sentinel ile durumunu paylaşmayı deneyin.
Nasıl yani?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben ve 2 arkadaşım videodaki son yöntem ile sorunu çözdük, sizde deneyin isterseniz.

Hepsini denemiştim ama tekrar denerim:=)

Disk nedir? Ayrıca okuma yazma hızları ve sağlık durumunu biliyor musun?

Azıcık bilgim var (samanlıktayız ve samanlıktaki iğne ise benim bilgim denebilir)
eklemeyi unuttum genellikle görev yöneticisinde şu oluyor %100 disk 0 okuma ve yazma hızı
Disk ölüyor olabilir diyorum. Dediğim programdan paylaşırsanız karar veririz.

1642973961486.png

Buyurun hocam siz bakın
İndirdim açtım direk bu ekran @Assecreed

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı