Windows 10 giriş yapma ekranına gelmeden önce birkaç dakika siyah ekranda kalıyor

doiya

Centipat
Merhaba, bu sorunu 2-3 aydır yaşıyorum, şu ana kadar bir sıkıntı çıkarmadı ama bugün bayağı "sonu un değil de il ile biten Acun" bir iş oldu ve bilgisayar son anda açıldı ve işlemi yapabildik. Bir daha böyle bir şey olmasın diye önlemimi alacağım.

Tamam şimdi sorun yerine geçelim benim bilgisayarım giriş yapma (parola girme yeri) ekranına gelmeden önce 4-5 dakika siyah ekran veriyor sonra menü açılıyor.

Anlamadıysanız böyle söyleyeyim.

Bilgisayar açıldı.
Casper logosu göründü.
Windows 10 logosu göründü.
4-5 dakika siyah ekran oldu.
Giriş yapma ekranına geldi.

Bazen ise (nadir) siyah ekran görünmüyor, aksine giriş yap dedikten sonra 4-5 dakika bekletiyor, umarım doğru anlatabilir mişimdir, donanım bilgilerini vermek istemiyorum çünkü bu olay 2-3 ay önce olmaya başladı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, bu sorunu 2-3 aydır yaşıyorum, şu ana kadar bir sıkıntı çıkarmadı ama bugün bayağı "sonu un değil de il ile biten Acun" bir iş oldu ve bilgisayar son anda açıldı ve işlemi yapabildik. Bir daha böyle bir şey olmasın diye önlemimi alacağım.

Tamam şimdi sorun yerine geçelim benim bilgisayarım giriş yapma (parola girme yeri) ekranına gelmeden önce 4-5 dakika siyah ekran veriyor sonra menü açılıyor.

Anlamadıysanız böyle söyleyeyim.

Bilgisayar açıldı.
Casper logosu göründü.
Windows 10 logosu göründü.
4-5 dakika siyah ekran oldu.
Giriş yapma ekranına geldi.

Bazen ise (nadir) siyah ekran görünmüyor, aksine giriş yap dedikten sonra 4-5 dakika bekletiyor, umarım doğru anlatabilir mişimdir, donanım bilgilerini vermek istemiyorum çünkü bu olay 2-3 ay önce olmaya başladı.

Donanım bilgilerini vermezseniz nasıl yardımcı olmamızı bekliyorsunuz acaba????

Nasıl öğreneceğimi sormam da sıkıntı yoktur umarım, ve bu olay 2-3 ay önce birden olmaya başladı.

HDD'ye bakarak. Tabi eğer bilgisayarınız kasa ise. Laptop ise daha zahmetli. Ama sorun diskten dolayı gibi gözüküyor. Bilgisayarınıza çok şey yüklediyseniz yavaşlaması normal. SSD'ye geçin. PNY CS900 öneririm. Üzmez.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı