Windows 10 güncelleme sonrası açılmıyor

RazerMamba

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba.

Windows 10 kurdum UEFI kurulum yaptım, güncellemeleri yükleyip yeniden başlıyordu. Daha sonra ne olduysa yeniden başlat diyorum bilgisayar kapanıyor yeniden başlamıyor, bir süre siyah ekran gözüküyor daha sonra bilgisayar kapanıyor.

Neden böyle olmuş olabilir ? Yeniden mi Windows 10 kurayım ?

Ayrıca, bende lisanslı kutulu Windows 7 var, ben direk USB'den Windows 10 kurdum, kutudaki key'i yazdım kabul etmedi, başka bilgisayarda kullanılıyor diyor ne yapabilirim ?

Admin kardeş, başlığı düzenlemiş fakat başlık sorunu tam yansıtmıyor malesef. Windows 10 açılıyor, bilgisayarı yeniden başlat dediğimde, yeniden başlamıyor kapanıp açılıyor ve siyah bir ekran geliyor hiçbirşey yazmıyor gözükmüyor, daha sonra kapanıyor komple.

Windows 7 lisansın var ise öncelikle Windows 7 kurup güncelleme ile Windows 10'a geçmen gerekir. Bu şekilde geçiş yapın.
Merhaba, ben daha önce dediğiniz gibi yaptım. Bir kere 7 kurup, windows 10 a yükseltince, o lisans windows 10 olmuyor mu ?
Bu arada, ben anakartı değiştim, bu yüzden olabilir mi ? Fakat ilk başta sistemi çalıştırdığımda eski windows 10 lu sistemim vardı, sonra ben tekrar format attım uefi kurulum yapmak için, ondan sonra key'i girince kabul etmedi.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı