Windows 10 güncelleme sonrası mavi ekran hatası

Mustafa Kadak

Hectopat
Daha fazla  
Bu gece bir güncelleme geldi daha sonra mavi ekran ile birlikte " page fault in nonpaged area" hatasını verdi RAM'lerden dolayı olmadığını düşünüyorum çünkü Update sonrasında oldu. Güvenli mod ile açıp Update'leri kaldırdım daha sonra Update'leri kapattım fakat kaldırdıktan sonra yeniden başlattığımda tekrar aynı hatayı alıyorum ve Update'ler geri gelmiş oluyor internet bağlantısı olmamasına rağmen Update yapıyor. Servicing/packages kısmından Update dosyalarını da sildim fakat değişen bir şey olmadı tek çare format mı yoksa başka bir çözümü var mı?

Paylaşın bir bakalım isterseniz. Yaptığınız güncelleme 2004 güncellemesi miydi yoksa diğer 2 güncelleme miydi?

Paylaşın bir bakalım isterseniz. Yaptığınız güncelleme 2004 güncellemesi miydi yoksa diğer 2 güncelleme miydi?

KB45656699 Kodlu güncelleme

Tamam, 2004 güncellemesini yapmayın şu anlık. Minidump paylaşın bakalım, yazılımsal bir sorun falan olabilir.
Hemen paylaşıyorum. Fakat sorun şu zaten güncellemeleri kaldırdıktan sonra restart etmem gerekiyor ya o sırada PC kapanırken kendi otomatik tekrar yüklüyor buna engel olamıyorum

Hemen paylaşıyorum. Fakat sorun şu zaten güncellemeleri kaldırdıktan sonra restart etmem gerekiyor ya o sırada PC kapanırken kendi otomatik tekrar yüklüyor buna engel olamıyorum.
Tamam o güncellemeler güvenlik güncellemeleri zaten bu durumu umursamamak lazım. Sen dosyaları at bakalım belki farklı bir sebeptendir.

Tamam o güncellemeler güvenlik güncellemeleri zaten bu durumu umursamamak lazım. Sen dosyaları at bakalım belki farklı bir sebeptendir.

Minidump klasörü boş gözüküyor. Altta ki ayarları yapıp CCleaner silip tekrar başlatmayı denedim ve tekrar güvenli modda açtım fakat minidump boş şu anda.

Geri
Yukarı