Windows 10 Güncelleme tamamlanamadı, yeni uygulamalar silindi Sorunu

M.tombul

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarımı açarken güncellemeler yükleniyor dedi ve bir kaç defa yeniden başlayıp güncellemeleri yüklemeye çalıştı fakat yükleyemedi. Güncellemeler tamamlanamadı geri alınıyor yazdı ve bilgisayar açıldı. Açıldığında IObit Uninstaller Fotoğraflar, arama gibi yeni uygulamaların isimlerini yanında ingilizce (sanırım bu uygulama arkasında dosya bıraktı gibi bişey) yazılarla tek tek bildirimler geldi kontrol edeyim dedim fotoğraflar paintle açılıyor, aramaya girilmiyor daha bir sürü yeni özellik gitti. sistem geri yükleme yapsam düzelirmi yoksa sıfırlamam mı gerek veya başka bişey mi yapmalıyım?

Sistem geri yükleme yapıldı, durum aynı

Başlat düğmeside çalışmadığı için ayarlara giremedim (sıfırlamak için) elimde bulunan iso dosyasıyla tekrar windows 10 yükledim. Sorun çözüldü ama yine güncelleme yaparken böyle yaparsa, inşallah yapmaz.

@Silinen üye ayarlara girmek isterseniz başlata sağ tık yerine sol tık yapıp dosya gezginine ulaşın.Gezginde üstte ayarları aç düğmesine tıklarsanız ayarlar açılır.

Ya da cmd'yi yönetici olarak çalışıtırıp şu komutu yazarsanız bilgisayarını gelişmiş ayarlarla yeniden başlar:
Kod:
shutdown /o /r

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı