Windows 10 güncellemeler yüklenmiyor

sentiusz

Hectopat
Windows 10'uma 2004 güncellemesi ilk geldiğinde yüklememiştim. Yaklaşık 2 ay önce yüklemeye karar verdim ve yükledim Windows Update üzerinden. Güncellemeler uygulanıyor ekranından sonra "güncelleme başarısız" bildirimi aldım ve Windows Update'ye girdiğimde 2004 güncellemesi görünmüyordu. Sonradan gelen 1909 güvenlik güncellemelerini ve 20H2 güncellemesini de yükleyemiyorum. Her denediğimde "güncelleme gerçekleştirelemedi" diyor.

1611382326538.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hizmetlerden kapatmış olabilir misiniz? Bir de genel olarak hata kodu için aşağıdakine benzer bir çözüm yolu gösterilmiş.
Hizmetler kısmında başlangıç otomatik ve çalışıyor. Dediğiniz yöntemi denedim. DISM komutlarıyla da onarma yaptım.

20H2 sürümüne sadece güncelleme aracıyla geçebilirsiniz. Diğer türlü geçmek için 2004 sürümünde olmalısınız.

Hemen deneyip dönüş yapıyorum.
Güncelleme aracıyla denediğimde yükledikten sonra "Bilgisayarınızda yapılan değişiklikler geri alınıyor" diyor. Anlayacağınız olmadı :(

Windows 10 Sürüm 2004 Güncelleme Rehberi - YouTube

Bu rehber ile geçmeye çalışsam 20H2 yüklenmiş olur mu? Kusura bakmayın pek bilgili değilim bu sürüm hakkında.

Yine olmadı :(

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı