Windows 10 güncellemeleri denetle işe yaramıyor

osmancan50

Hectopat
Arkadaşlar merhaba yaklaşık 6 aydır güncelleme sorunu yaşıyorum.
2 ay önce bilgisayar mavi ekran verdi 1 haftalık süre esnasından eve götür bilgisayarcıya götür süreci atlatık.
Windows 10 Pro sürümünü alarak sorun çözüldü ama hala güncelleme sorunu yaşıyorum. Fazla takmadım ama dün mavi ekran verince hatırladım az önce de güncellemeleri denetle dedim de bir şey olmadı. Kaç kere denedim bıktım şu sorun hakkında yeter artık insanı sinir ediyor.

Arkadaşlar merhaba yaklaşık 6 aydır güncelleme sorunu yaşıyorum.
2 ay önce bilgisayar mavi ekran verdi 1 haftalık süre esnasından eve götür bilgisayarcıya götür süreci atlatık.
Windows 10 Pro sürümünü alarak sorun çözüldü ama hala güncelleme sorunu yaşıyorum. Fazla takmadım ama dün mavi ekran verince hatırladım az önce de güncellemeleri denetle dedim de bir şey olmadı. Kaç kere denedim bıktım şu sorun hakkında yeter artık insanı sinir ediyor.
Windows'un sitesinden "Windows update sorun giderici'yi" indirirek sorununuzu çözebilirsiniz. Aynı sorun uzun süre kullanmadığım bir laptopta başıma gelmişti. Çok eski bir sürümde kalmıştı ve update bulup yğklemiyor sonra uzun süre update bulamıyordu. Bu sorun giderici araç tamamen sorunumu çözmüştü. Denemenizi tavsiye ederim. Sonuca göre yine yazarsınız yardımcı olmaya çalışırım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı