Windows 10 güncellemesi sonrası siyah ekran

Maidesari

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,
Dün gece bilgisayarıma güncelleme geldi. Ben de güncelleştir ve kapat dedim. Ardından siyah bir ekran geldi. Sabaha kadar böyle kaldı. Güvenli mod vs açamadım. F2 tuşunu kullanarak BIOS'a girip USB ile format atmayı denedim fakat yine aynı siyah ekran geldi.
Yardımcı olursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• IMG-20201214-WA0046.jpeg
    IMG-20201214-WA0046.jpeg
    192,2 KB · Görüntüleme: 66
  • 20201214_204944.jpg
    20201214_204944.jpg
    54,1 KB · Görüntüleme: 54
  • 20201214_204936.jpg
    20201214_204936.jpg
    59,6 KB · Görüntüleme: 54
Son düzenleyen: Moderatör:
Herhangi bir ekran açamıyorum ikinci bir PC lazım önceki sürümü yükleyebilmem için ilginiz için teşekkür ederim.

@Recep Baltaş
Herhangi bir ekran açamıyorum ikinci bir PC lazım önceki sürümü yükleyebilmem için ilginiz için teşekkür ederim.

Microsoft görevlerinin bu durumda önerdikleri:
  • Lütfen bilgisayarı normal bir şekilde kapatın, tamamen kapatıldıktan sonra tüm çevre birimleri, klavye, fare Ethernet ve güç kablosunu kapatın. Her şey kaldırıldıktan sonra henüz sadece basın ve tüm güç boşaltmak için 10 - 15 saniye boyunca güç düğmesine basın yeniden bağlanmayın. Ardından yalnızca güç kablosunu yeniden bağlayın, ardından onu bağlayın, Windows'un yanıt verir mi göreceğini görün, ardından klavye ve fareyi yeniden bağlayın ve teker teker test edin.
  • Safemode'a önyükleme yapın ve tüm başlangıç öğelerini ve hizmetleri oradan devre dışı kalın.
    Burada nasıl yapılır?

Windows kurtarma ortamı (winre) girmek için. Bunu yapmak için cihazınızı tekrar tekrar kapatırsınız ve sonra:

Cihazınızı kapatmak için güç düğmesini 10 saniye basılı tutun.
    Cihazınızı açmak için güç düğmesine tekrar basın.
    Windows'un başlattığı ilk işarette (örneğin, bazı aygıtlar yeniden başlatılırken üreticinin logosunu gösterir) aygıtınızı kapatmak için güç düğmesini 10 saniye basılı tutun.
    Windows yeniden başlatıldığında, aygıtınızı kapatmak için güç düğmesini 10 saniye basılı tutun.
    Cihazınızın tamamen yeniden başlatılmasına izin verin. Winre'ye gireceksin.

Kaynak: https://support.microsoft.com/en-ph/help/12376/...

Safemode'a girdikten sonra Start'ı devre dışı edin.
    Başlangıç'ı şu şekilde devre dışı kabilirsiniz.
    Başlat menüsünde görev yöneticisini açın ve aşağıdaki ayrıntıları tıklayın ve başlat sekmesine tıklayın ve tüm başlat'ı devre dışı bırakıp uygula tuşuna basın ve Tamam'a basın.

Ardından, çalıştır kutusunu yukarı çekmek için klavyenizdeki Windows tuşu ve R'ye dokunun sonra MSConfig yazın sonra hizmetler sekmesine gidin ve tüm Microsoft hizmetlerini gizlemek için sol alt kutuya bir onay koyun ve tüm hizmetleri devre dışı bıraktın sonra uygula tuşuna basın sonra Tamam'a basın sonra yeniden başlatın.

Veya tamer tuğ abinin çektiği videoya bakın:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Recep Baltaş

Microsoft görevlerinin bu durumda önerdikleri:
  • Lütfen bilgisayarı normal bir şekilde kapatın, tamamen kapatıldıktan sonra tüm çevre birimleri, klavye, fare Ethernet ve güç kablosunu kapatın. Her şey kaldırıldıktan sonra henüz sadece basın ve tüm güç boşaltmak için 10 - 15 saniye boyunca güç düğmesine basın yeniden bağlanmayın. Ardından yalnızca güç kablosunu yeniden bağlayın, ardından onu bağlayın, Windows'un yanıt verir mi göreceğini görün, ardından klavye ve fareyi yeniden bağlayın ve teker teker test edin.
  • Safemode'a önyükleme yapın ve tüm başlangıç öğelerini ve hizmetleri oradan devre dışı kalın.
    Burada nasıl yapılır?

Windows kurtarma ortamı (winre) girmek için. Bunu yapmak için cihazınızı tekrar tekrar kapatırsınız ve sonra:

Cihazınızı kapatmak için güç düğmesini 10 saniye basılı tutun.
    Windows'un başlattığı ilk işarette (örneğin, bazı aygıtlar yeniden başlatılırken üreticinin logosunu gösterir) aygıtınızı kapatmak için güç düğmesini 10 saniye basılı tutun.
    Windows yeniden başlatıldığında, aygıtınızı kapatmak için güç düğmesini 10 saniye basılı tutun.
    Cihazınızın tamamen yeniden başlatılmasına izin verin. Winre'ye gireceksin.

Kaynak: https://support.microsoft.com/en-ph/help/12376/...

Safemode'a girdikten sonra Start'ı devre dışı edin.
    Başlangıç'ı şu şekilde devre dışı kabilirsiniz.
    Başlat menüsünde görev yöneticisini açın ve aşağıdaki ayrıntıları tıklayın ve başlat sekmesine tıklayın ve tüm başlat'ı devre dışı bırakıp uygula tuşuna basın ve Tamam'a basın.

Ardından, çalıştır kutusunu yukarı çekmek için klavyenizdeki Windows tuşu ve R'ye dokunun sonra MSConfig yazın sonra hizmetler sekmesine gidin ve tüm Microsoft hizmetlerini gizlemek için sol alt kutuya bir onay koyun ve tüm hizmetleri devre dışı bıraktın sonra uygula tuşuna basın sonra Tamam'a basın sonra yeniden başlatın.

Veya tamer tuğ abinin çektiği videoya bakın:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Teşekkür ederim ama hepsini denedim ve herhangi bir sonuç elde edemedim.
RAM'lerde bir problem olabilir USB taksanız bile görüntü gelmesi lazım RAM'leri çıkartıp takmayı deneyin.
Deneyeceğim teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı