Windows 10 güncellendikten sonra oyunlar silindi

YavuzSelim18

Picopat
Yer
Yeni yeni Python öğrenmeye başladı :D
Daha fazla  
Sistem daha yeni. Windows 10 20H2 sürümü ile geldi bana. 2 hafta olmamıştır kullanalı. Dün ise Windows'a minik bir güncelleme midir denetleme midir neyse yaptım. Bilgisayarı yeniden başlatın dedi. Başlattım ve Epic Games ve GeForce Experience bakınca Fortnite ( 26 GB) ve Valorant silindi. Fortnite zaten çok oynamazdım tamam dedim ama Valorant silindi. Dün arama çubuğuna Valorant yazınca çıkıyordu ama tıklamamıştım. Her neyse yarın oynarım dedim. Bugün arama çubuğuna yazdım tıkladım ve riotclient gibi bir şey 'Windows bulmaya çalışıyor istersen sen kendin bak' gibi bir şey yazıyordu. Gözat dedim ve bulmadım tüm dosyalara baktım. Sonra işte exe. Dosyalarını tıkladım hata verdi oyunu düzgün başlat diye. Ve arama çubuğuna Valorant yazınca çıkmıyor bir şey. Değişik olan şey ise ikisi de ( Fortnite ve Valorant) hala SSD'de yer kaplıyor. Dosyalar duruyor. Ve az önce bir şey yaptım yanlışlıkla denetim masasına girip Valorant'a tıkladım buradan açılır diye ama kaldırılıyor dedi. Unutmuştum böyle bir şey olacağını. Ama hala SSD'de dosyalar duruyor. Sanki 5 GB azalmış gibi ama denetim masasında büyük bir oyunu 5 saniyede kaldırmaz. Ne yapmam lazım. Tekrar yüklemek çok uğraştırır. Kısaca Windows 10'a minik bir güncelleme yaptıktan sonra 2 oyun silindi. Windows güncellemesinden sonra sadece bu oyunlar silindi. Sanki bilerek büyük oyunları seçti. Sistemim lazım olursa;
A320M-F.
Ryzen 3 3100.
GTX 1650S.
8 GB RAM.
240GB SSD ve 1TB HDD şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geri yükleme noktasına dönün.
Hocam onuda silmişim ☹️ Geri getirme programı yükledim ama tam yapamadım. Ama Fortnite ve Valorant dosyaları duruyor SSD'de. Onla birşey yapamaz mıyız? Çünkü hala yer kaplıyor.
Geri yükleme noktasına dönün.
Hocam onuda silmişim ☹️ Geri getirme programı yükledim ama tam yapamadım. Ama Fortnite ve Valorant dosyaları duruyor SSD'de. Onla birşey yapamaz mıyız? Çünkü hala yer kaplıyor.

Geri
Yukarı