Çözüldü Windows 10 "Güncelleştirmeler Tamamlanamadı, Değişiklikler Geri Alınıyor" Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AdLine

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Merhaba arkadaşlar.

Uzun süredir Windows 10 işletim sistemimi güncellemeye çalışıyorum fakat güncellenmiyor. Ne yaptıysam olmuyor. Döngü şeklinde sürekli "Güncelleştirmeler tamamlanamadı, değişiklikler geri alınıyor" yazıyor ekranda. Windows 10 sistemimi veri kaybı olmadan nasıl sorunsuz bir şekilde
güncelleyebilirim?

Merhaba

Yaşanılan problem ile ilgili olarak Windows'da temiz önyükleme gerçekleştirme makalesindeki işlemi gerçekleştirip bilgisayarınızı yeniden başlatınız ve sonrasında BURADA yer alan allupdate.zip dosyasını masaüstüne indirip sıkıştırılmış dosyadan çıkartınız. Çıkarttığınız Allupdate.bat dosyasına sağ tıklayarak Yönetici Olarak Çalıştır seçeneği ile çalıştırınız. İşlem tamamlanıp DOS ekranı kapandıktan sonra güncellemelerinizi ve yükseltme işleminizi yeniden kontrol ediniz.

Sisteminizde yüklü anti virüs programlarınızı kaldırıp deneyiniz. Ayrıca sistemde Intel Rapid Storage / Intel Depolama Aygıtı Teknolojisi / İntel Yönetim Motoru Bileşenleri mevcut ise sistemden kaldırıp test ediniz.

Bunlar işe yaramaz ise;

Çözüm Yedek 1 :

Çözüm Yedek 2 :

Bu arada Windows Professional la alakası yok normal sürüm Windows 10 da çalışıyor bilginize.

Merhaba

Yaşanılan problem ile ilgili olarak Windows'da temiz önyükleme gerçekleştirme makalesindeki işlemi gerçekleştirip bilgisayarınızı yeniden başlatınız ve sonrasında BURADA yer alan allupdate.zip dosyasını masaüstüne indirip sıkıştırılmış dosyadan çıkartınız. Çıkarttığınız Allupdate.bat dosyasına sağ tıklayarak Yönetici Olarak Çalıştır seçeneği ile çalıştırınız. İşlem tamamlanıp DOS ekranı kapandıktan sonra güncellemelerinizi ve yükseltme işleminizi yeniden kontrol ediniz.

Sisteminizde yüklü anti virüs programlarınızı kaldırıp deneyiniz. Ayrıca sistemde Intel Rapid Storage / Intel Depolama Aygıtı Teknolojisi / İntel Yönetim Motoru Bileşenleri mevcut ise sistemden kaldırıp test ediniz.

Bunlar işe yaramaz ise;

Çözüm Yedek 1 :

Çözüm Yedek 2 :

Bu arada Windows Professional la alakası yok normal sürüm Windows 10 da çalışıyor bilginize.
Bu çözüm yollarını bana sunduğun için teşekkür ederim. Bu çözümlerin hepsini denedim ve başarısız oldu.
Temiz kurulum ile 1903 sürümüne geçtim.
Konu kapatılabilir.

Son düzenleme:
Merhaba, başta bu sorunu bende yaşamıştım ama başlat kısmına "Windows Update ile ilgili sorunları bul ve onar" yazıp açtım.
Ardından program sorunu bulup kendi düzeltti. Güncellemeyi tekrar yaptığımda bir sorunla karşılaşmadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı