Windows 10 Güvenilir key önerisi

Oyun oynarken en gibi farklılıklar var ki pro kurmamız için
Home sürümünde oyun hızlandırıcı filan yok Pro da var sadece onu demek istemiş arkadaş ama yani öyle çok fark yok bence her iki sürümünü de kullandım fark etse bile max 5 FPS olur yani sen bilirsin ister Pro al ister Home al bunu hangi PC'ye kuracaksın laptop mu masaüstü mü ? Eğer laptop sa Home kur masaüstü ise pro kuracaksın olay bu [emoji6]

Home sürümünde oyun hızlandırıcı filan yok Pro da var sadece onu demek istemiş arkadaş ama yani öyle çok fark yok bence her iki sürümünü de kullandım fark etse bile max 5 FPS olur yani sen bilirsin ister Pro al ister Home al bunu hangi PC'ye kuracaksın laptop mu masaüstü mü ? Eğer laptop sa Home kur masaüstü ise pro kuracaksın olay bu [emoji6]

Bunu aldım freedos home mi kuruyum pro mu?

Oyun oynamak için alacaksanız Windows 10 Pro almanızı öneririm. Ben bu siteden aldım ve memnunum.
Pro'da daha fazla özellik olduğu için sistemi daha fazla yorup performans düşüklüğüne sebep oluyor diye biliyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı