Windows 10 hangi sürümü kurulmalı?

Mor Fasulye

Hectopat
Yer
Ankara
Arkadaşlar sanırım Windows 10 son sürümde hatalı. O yüzden etkinleştiremiyorum hiçbir şekilde. Şu eski sürümler varmış 1511 falan onlardan birini indireceğim sizce hangisini indireyim? Yani şu an da en iyi sürümü hangisi?

Son düzenleyen: Moderatör:
1903 sürümünde bir hata yok. Hata olsa yamalanır zaten. Aktivasyon sorununuz varsa ayrı konu açın zira sizin sistemler ilgili olması muhtemel.

Hangi sürüm yüklenmeli? Daima son sürüm:

Eski sürüm bilmem ama Ben HOME kullanıyorum. Problem görmedim bu zamana kadar. PRO'da etklinleştirme hataları yaşamıştım. Bunun için HOME ile devam ediyorum. Sürekli güncellerim updateleride.

Kod giriyorum giriyorum olmuyor ben de korsan olarak aktifleştirdim ve oldu. Yani boşuna 20 lira vermiş olacaktım.

Son düzenleyen: Moderatör:
1903, 1703, 1607 sürümleri performans konusunda daha iyi geldi bana. Bu arada 1511 sürümünü oyunlar desteklememeye başladı aynı durum 1607 için de geçerli. Ama en iyisi güncel olanıdır. @Recep Baltaş 'ın dediği gibi hata olsa yamalanırdı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı