Windows 10 hatalı güncelleme sonrası, bilgisayar açılmıyor

duescarpa

Hectopat
Daha fazla  
Windows'un herhangi bir sıkıntısı yokken Windows 10 1903 güncellemesini yaptığım esnada yarısında hata mesajı aldım. Tekrar güncellemeyi denedim ve aynı hatayı tekrar aldım sonrasında diğer gün bilgisayarı açmak için düğmeye bastım ve açılırken Toshiba yazısında dondu klavye vs çalışmaz duruma geldi BIOS'a da giremedim. Düğmeden kapatıp açtığım zaman sorunsuz şekilde açılıyor ve aynı zamanda açılırken BIOS'a da girebiliyorum ama bu sefer de BIOS'u defaulta almak istersem donuyor ve yeniden başlatmak zorunda kalıyorum. Şu an en son gelen güncelleştirmeyi yapamıyorum çünkü güncelleştirme esnasında bilgisayar birkaç defa yeniden başlatıldığı için ilk başlatmada bilgisayar donuyor ve güncelleme başarısız oluyor. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim teşekkürler.

Dosya Ekleri

• 1.PNG
    1.PNG
    147,2 KB · Görüntüleme: 107
  • 2.PNG
    2.PNG
    23,5 KB · Görüntüleme: 82
Son düzenleyen: Moderatör:
Temiz kurulum ile 2004 sürümüne geçip sonuç bildirir misin?

Gecikme için kusura bakmayın verdiğiniz linkten temiz kurulum yapıp 2004 sürümüne geçtim herhangi bir sorun oluşmadı. Az önce güncelleştirmeleri denetledim birkaç tane yükledi tamamlandı bir tane güncellemenin tamamlanması için yeniden başlattım ve ilk açılışta aynı donma sorunuyla karşılaştım 5-10 dk bekledim sonrasında düğmeden kapatıp açtım açılma esnasında güncelleştirmeler sorunsuz şekilde tamamlandı fakat ilk açılışta donma sorunu halen mevcut yardımlarınızı bekliyorum.
Ufak bir ekleme yapmak istiyorum dün bilgisayarı kapatmak istediğimde de ekran kapandı fakat bilgisayar hala açık kaldı ışıkları sönmedi 15 dakika civarı bekledim ve düğmeden kapattım. Bu sorun önceden yoktu daha dün olmaya başladı. Bilgilerinize
Gecikme için kusura bakmayın verdiğiniz linkten temiz kurulum yapıp 2004 sürümüne geçtim herhangi bir sorun oluşmadı. Az önce güncelleştirmeleri denetledim birkaç tane yükledi tamamlandı bir tane güncellemenin tamamlanması için yeniden başlattım ve ilk açılışta aynı donma sorunuyla karşılaştım 5-10 dk bekledim sonrasında düğmeden kapatıp açtım açılma esnasında güncelleştirmeler sorunsuz şekilde tamamlandı fakat ilk açılışta donma sorunu halen mevcut yardımlarınızı bekliyorum.
Ufak bir ekleme yapmak istiyorum dün bilgisayarı kapatmak istediğimde de ekran kapandı fakat bilgisayar hala açık kaldı ışıkları sönmedi 15 dakika civarı bekledim ve düğmeden kapattım. Bu sorun önceden yoktu daha dün olmaya başladı. Bilgilerinize
Kapanmama sıkıntısı an itibariyle kendi kendine düzeldi belirtmek istedim.
@MayCrasH

Kapanmama sıkıntısı an itibariyle kendi kendine düzeldi belirtmek istedim.
@MayCrasH
Bugün bir şey farkettim açılışta yazıda donup kalma sorunu devam ediyor fakat kapanmama sorunu sadece bilgisayar uzun süre açık kalırsa oluyor sanırım çünkü bugün açtım 5 10 dakika sonra kapattım kapandı. Ama genelde uzun saatler açık olduğu için kapanmama sorunu mevcut yine de.

@MayCrasH

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı