Windows 10 Hava Durumu Widgetinin Kaybolması

SunSet

Megapat
Merhaba arkadaşlar,

Bilgisayarım hava durumu başlangıçta kayboldu durduk yere yeni fark ettim. :) Çok sinir bozucu oldu. Başlangıçtan kaldıracağım gözükmüyor onu da yapamıyorum. Böyle durumla karşılaşan var mı ? Tekrar format işlemleriyle uğraşmak istemiyorum. 6 aydır format atmıyorum. Bilgisayarda bir sıkıntı yok tıkır tıkır çalışıyor. Donma zaten yok. Sağlam. BitDefender 2016 yasal kullanıyorum virüs sıfır.

windows10havadurumukayip.png

Saygılarımla...

Son düzenleyen: Moderatör:
Silinmedi hava durumuna aramadan giriyorum. Tekrar başlangıca eklesem yine de gözükmüyor.

Anladım o zaman aklıma başka çözüm gelmiyor. O boşluğa başka uygulamalar sürüklemeyi deneyin belki bir şeyler olabilir. Daha önce başıma gelmediğinden ve hiç karşılaşmadığımdan şimdilik başka önerim yok.

Anladım o zaman aklıma başka çözüm gelmiyor. O boşluğa başka uygulamalar sürüklemeyi deneyin belki bir şeyler olabilir. Daha önce başıma gelmediğinden ve hiç karşılaşmadığımdan şimdilik başka önerim yok.
Maalesef öyle bir özellik yok... :) Yani öyle denedik olmuyor. Teşekkür ederim kardeşim.

Bildirim menüsünden tablet moduna geçip sol alttan tüm uygulamaları açan ikona tıklayın. İkon başlat menüsündeki tüm uygulamalar ikonuyla aynı. Tüm uygulamalardan hava durumunu bulun. Sağ tıklayıp başlangıç ekranına sabitle diye tıklayın. Başlattaki yerini tekrar istediğiniz gibi düzenleyin. Düzelmezse geri dönüş yapın yardımcı olacağım.

Ben normal hava durumu açılıyor ikona sağ tık başlangıç ekranına sabitle diyorum sabitliyor gözükmüyor.

Ben normal hava durumu açılıyor ikona sağ tık başlangıç ekranına sabitle diyorum sabitliyor gözükmüyor.

Demin temiz Windows 10 kurulumu yaptım, üstüne LigTV uygulamasını yükledim ve şu an bende de aynı sorun var. Başlat menüsünde çıkmıyor bir türlü.

Bildirim menüsünden tablet moduna geçip sol alttan tüm uygulamaları açan ikona tıklayın. İkon başlat menüsündeki tüm uygulamalar ikonuyla aynı. Tüm uygulamalardan hava durumunu bulun. Sağ tıklayıp başlangıç ekranına sabitle diye tıklayın. Başlattaki yerini tekrar istediğiniz gibi düzenleyin. Düzelmezse geri dönüş yapın yardımcı olacağım.
Teşekkürler kardeş tablet modun da yapınca sorunu hallettim...

Dosya Ekleri

• havadurumu10.png
    havadurumu10.png
    17,1 KB · Görüntüleme: 406
Teşekkürler kardeş tablet modun da yapınca sorunu hallettim...
Aynen tablet modunu daha rahat görürsünüz diye söyledim. Muhtemelen başlat menüsünde aşağılarda bir yere gizlenmiştir. Başlat menüsü artık sağa doğru değil aşağı doğru akıyor.
Demin temiz Windows 10 kurulumu yaptım, üstüne LigTV uygulamasını yükledim ve şu an bende de aynı sorun var. Başlat menüsünde çıkmıyor bir türlü.
Bende LigTV uygulaması sabitleniyor. Arkadaşın yaşadığı durumu yaşıyorsunuz siz de herhalde. Dediğim gibi tablet modunda deneyin belki olur.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı