Windows 10 HD 4200 Series Ekran kartını tanımıyor

Myplustr

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, Windows 10 indirdim. Bilgisayar hızlandı fakat oyunlarda aşırı kasma var. Ekran kartım ATI Mobility Radeon HD 4200 Series. Sorun için ne yapmam gerek? Öneri verir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, sadece iş için kullanılan eski bir notebook var. İşimi fazlası ile görüyor. Asus K52N serisi ve ekran kartı ati mobility radeon hd 4200 serisi. Win10 yükledikten sonra bu grafik kartı otomatik tanındı ancak ekran çözünürlüğü 1024*768 in üzerine çıkmıyor. Bu da bazı uygulamaların ekrana sığmamasına sebep oluyor. Bir çok sürücü indirip denedim çözüm olmadı ve Win10'un kendi sürücüsüne dönmek zorunda kaldım. Bunu nasıl çözebilirim. Teşekkürler.

Merhaba, sadece iş için kullanılan eski bir notebook var. İşimi fazlası ile görüyor. ASUS K52n serisi ve ekran kartı ATI Mobility Radeon HD 4200 serisi. Windows 10 yükledikten sonra bu grafik kartı otomatik tanındı ancak ekran çözünürlüğü 1024*768'in üzerine çıkmıyor. Bu da bazı uygulamaların ekrana sığmamasına sebep oluyor. Bir çok sürücü indirip denedim çözüm olmadı ve Windows 10'un kendi sürücüsüne dönmek zorunda kaldım. Bunu nasıl çözebilirim? Teşekkürler.

Başka konulara yazmayın kendiniz konu açın.

Yeni konular

Geri
Yukarı