Windows 10 (Home, Core Single Language ve PRO) Kurulum Dosyalarını (ISO) İndirme

dmc

Hectopat
Windows 10

1- İndirdiğiniz MediaCreationTool aracını çalıştırın.
2-Başka bir bilgisayar için medya oluştur seçeneğini seçin.
3- Dil seçimini yapın...
4- Sürümünüzü seçin. Sadece lisans anahtarınız ile uyumlu olan sürümün bilgisayarınızda etkinleştirilebileceğini unutmayın. Hangi işletim sistemi sürümünden hangi Windows 10 sürümüne geçebileceğinizi öğrenmelisiniz. (Windows 10 SSS ve İpuçları - Microsoft Bu ücretsiz yükseltme ile Windows'un hangi sürümüne sahip olacağım? Başlığından öğrenebilirsiniz.)
5- Mimarinizi seçin. (UEFI kurulumu destekleyen bilgisayarlar için 64 bit sürümü şarttır)
6- Seçimler istediğiniz gibi ise ilerleyin.
7-USB flash sürücü ya da ISO dosyası oluşturabilirsiniz. Ama tavsiyem ISO dosyası oluşturun daha sonra bu ISO dosyası ile istediğiniz kadar USB flash sürücü ya da DVD oluşturabilirsiniz.
8- İndirmenin tamamlanmasını bekleyin...

Daha sonra Windows 10 Türkçe İndirme ve Kurulum | Technopat Sosyal Konusunda ki ISO dosyasını USB belleğe yazma videosuna bakın.
Temiz kuruluma geçin.

Ben media aracını indiriyorum sistemime göre. Tıklıyorum , bilgisayarınızı yeniden başlatın diyo yapıyom yine olmuyo . Başka videolarda dil bölge değiştir diyo onuda yapıyorum yine olmuyo. Çıkamadım işin içinden. :(

Arkadaşlar yardıma ihtiyacım var belki yanlış başlığa yazıyorum ama sitede başlık bulamadım başka. Windowsu kurduktan sonra yani formattan sonra sistemi aktivasyon aracı ile cracklediğimizi biliyosunuz. Bu işlemi, iso kalıbını usb ya da dvdye yazarken nasıl yaparız. Yani şunu istiyorum cd veya usbden format attığımda ve pc açıldığında sistem crackli yani aktive edilmiş olsun, pc ilk açılıp masaüstü geldiğinde windows etkinleştirilmiş olsun istiyorum bunun için ne yapmam gerekiyor?
Windows Lisansı al ve rahat et.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı