Windows 10 Home key önerisi

Şu mesajda paylaştığı konuda da belirtildiği gibi n11'deki keyler MAK genelde. Buradan alırsanız kaybınız olmaz. Bir gün keyin iptali şansı var sadece. 10 TL iyi bir fiyat ve riske girilebilir bundan dolayı. Ama yok ben risk falan istemiyorum diyorsanız DurmaPlay'den alın.

Buradaki fiyatın 50 olmasının sebebi nedir? Bu siteyi duydum gibi ama alışveriş yapmadım diğer keylerden farkı var mı?

Bence DurmaPlay gibi yerlere güvenmeyin güzel bir site yaptılar diye ürünleri orjinal olucak diye bir şey yok size 50TL' ye deneme sürümlerini verirler windows' unuzun orjinal olduğunu zannedersiniz ama bir güncellemeden sonra süresi bitince satın alın diye yazı çıkar.

Edit: Şimdi baktım Home versiyonunada Pro versiyonunada 50TL demişler microsoft store' de biri 590TL biri 1000TL %93 indirim yapmışlar onunlada kalmayıp hala Windows 7 satıyorlar microsoft 7' nin satımını kaldırdı zaten. :)

Son düzenleme:
Bence DurmaPlay gibi yerlere güvenmeyin güzel bir site yaptılar diye ürünleri orjinal olucak diye bir şey yok size 50TL' ye deneme sürümlerini verirler windows' unuzun orjinal olduğunu zannedersiniz ama bir güncellemeden sonra süresi bitince satın alın diye yazı çıkar.
Bunu neye dayanarak söylüyorsunuz? Alıp denediniz mi? Aldınız da deneme sürümü mü çıktı lütfen bilgilendirir misiniz? Öyle çamur atıp kaybolmayın anlatın dinleyelim bilgilenelim.

Bunu neye dayanarak söylüyorsunuz? Alıp denediniz mi? Aldınız da deneme sürümü mü çıktı lütfen bilgilendirir misiniz? Öyle çamur atıp kaybolmayın anlatın dinleyelim bilgilenelim.

Benim kaybolduğum yok bu kadar hırs yaptığınıza bakarak sizde bu kişilerin arasındaymışsınız gibi bir hava verdiniz kendinize kimse bu kadar fiyat indiremez microsoft izin vermez. Akıl var mantık var siz izin verirmiydiniz. Bunlar ya büyük şirketlerin kapanmasından kalan bilgisayarlardan çıkan keylerdir yada deneme sürümüdür.

Benim kaybolduğum yok bu kadar hırs yaptığınıza bakarak sizde bu kişilerin arasındaymışsınız gibi bir hava verdiniz kendinize kimse bu kadar fiyat indiremez microsoft izin vermez. Akıl var mantık var siz izin verirmiydiniz. Bunlar ya büyük şirketlerin kapanmasından kalan bilgisayarlardan çıkan keylerdir yada deneme sürümüdür.
Kardeşim oradan 6 ay önce key aldım hala çatır çatır çalışıyor. Kaç defa format attım,güncelleme yaptım hiçbir sıkıntı yaşamadım. Zaten atılan yorumlara bakarsanız ne demek istediğimi anlarsınız. Çamur atmadan önce bir araştırın derim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı