Windows 10 Home kurarken Microsoft hesabı bağlamanın bir zararı olur mu?

caylakdonanimci

Hectopat
Merhaba, arkadaşlar.

Intel® Core™2 Duo E8400 işlemci, DDR2 RAM ve R7 250X'den oluşan bir sistemim var. Windows 7 kullanmaktayken SSD alıp Windows 10 kullandım. Şu an da günlük kullanımda Windows 7 ile hemen hemen aynı performansı veriyor.

Ancak Windows 7'de CS:GO adlı oyunu 70-100 FPS arasında oynarken şimdi ise 40 - 80 arasında oynuyorum.

Sizlere öncelikle Microsoft hesabını bağlamanın perfornmasa bir olumsuz etkisi olup olmadığını sormak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, arkadaşlar.

Intel® Core™2 Duo E8400 işlemci, DDR2 RAM ve R7 250X'den oluşan bir sistemim var. Windows 7 kullanmaktayken SSD alıp Windows 10 kullandım. Şu an da günlük kullanımda Windows 7 ile hemen hemen aynı performansı veriyor.

Ancak Windows 7'de CS:GO adlı oyunu 70-100 FPS arasında oynarken şimdi ise 40 - 80 arasında oynuyorum.

Sizlere öncelikle Microsoft hesabını bağlamanın perfornmasa bir olumsuz etkisi olup olmadığını sormak istiyorum.

FPS düşürmez fakat arka planda interneti sömürür oyunlarda pingini çıkartır.

Merhaba, arkadaşlar.

Windows 10'un en eski sürümleri en hızlı olanlardır. Onlarda zaten hesap istemez.

O hizmetler benim işime yarıyor bence işine yarayacaksa kaldırmamalı.
Ben şu iki meseleyi bir türlü anlayamadım;

1- Bilgisayar'a Microsoft hesabı bağlamanın ne avantajı var?

2- Office uygulamalarında oturum açmanın ne avantajı var?

Neden her uygulamada oturum açtırıyorlar, başka bir cihazda oturum açtığımızda tüm dosyalara erişebilecek miyiz?

Yeni konular

Geri
Yukarı