Windows 10 Home lisans anahtarı için site önerisi

süleyman88

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Karadeniz
Daha fazla  
Arkadaşlar daha önce lisans anahtarı internet üzerinden almadım. Almayı düşünüyorum. Windows 10 Home için güvenilir bir site var mı? Windows 10 Home Dijital Lisans Key Satın Al | SaglamLisans burada müşteri temsilcisiyle görüştüm. Bana süresiz olarak kullanabileceğimi söyledi. 15 lira farkla OEM'i de söyledi. Anakarta yazılıyor gibisinden konuştu. Format sonrası da kullanılıyor ve tek PC için geçerli olduğu için çalınsa bile başka PC'lerde kullanılamayacağını önerdi. Ne kadar doğru kullanan veya bilgisi olanlar söyleyebilir mi?

Arkadaşlar daha önce lisans anahtarı internet üzerinden almadım. Almayı düşünüyorum. Windows 10 Home için güvenilir bir site var mı? Windows 10 Home Dijital Lisans Key Satın Al | SaglamLisans burada müşteri temsilcisiyle görüştüm. Bana süresiz olarak kullanabileceğimi söyledi. 15 lira farkla OEM'i de söyledi. Anakarta yazılıyor gibisinden konuştu. Format sonrası da kullanılıyor ve tek PC için geçerli olduğu için çalınsa bile başka PC'lerde kullanılamayacağını önerdi. Ne kadar doğru kullanan veya bilgisi olanlar söyleyebilir mi?

Sağlam lisans üzerinden alabilirsiniz. 7/24 canlı desteği var.

Teşekkürler. Müşteri temsilcisinin dediği gibi süresiz olarak kullanabileceğim değil mi?

Müşteri temsilcisi diyorsa doğrudur. Kodu sisteme girin ardından CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp.

Kod:
slmgr -xpr

Komutunu giriniz. Eğer makine kalıcı olarak etkinleştirildi yazıyorsa ömür boyudur.

Bence hiç lisans uğraşma windows'ta kal ya da Linux'a geç.

Bence hiç lisans uğraşma windowsda kal ya da Linux'a geç.

Hocam zaten Windows 10 kullanıyorum. Lisans almam mantıklı değil mi sence?
Müşteri temsilcisi diyorsa doğrudur. Kodu sisteme girin ardından CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp.

Kod:
slmgr -xpr

Komutunu giriniz. Eğer makine kalıcı olarak etkinleştirildi yazıyorsa ömür boyudur.
Hocam sen veya tanıdığın biri bu şekilde satın alıp kullanımında bir sıkıntı yaşadınız mı? Biraz araştırdım da her ne kadar süresiz dense de microsoft bu şekilde ucuza oluşturulan anahtarları bulup lisansı iptal edebiliyormuş.

Hocam zaten Windows 10 kullanıyorum. Lisans almam mantıklı değil mi sence?

Hocam sen veya tanıdığın biri bu şekilde satın alıp kullanımında bir sıkıntı yaşadınız mı? Biraz araştırdım da her ne kadar süresiz dense de Microsoft bu şekilde ucuza oluşturulan anahtarları bulup lisansı iptal edebiliyormuş.

Hocam 2 yıldır kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım. Emin olun hem Windows hem Office hem de Kaspersky aldım.

Geri
Yukarı