Windows 10 Home ML Nedir?

Tugay Tugay

Centipat
Arkadaşlar merhaba. Casper Excalibur G770 laptop toplayacagım fakat işletim sistemini seçerken
  • Windows 10 Pro
  • FreeDOS
  • Windows 10 Home ML
diye seçenekler veriyor. Sormak istediğim Windows 10 Home ML nedir? SSD seçtiğim zaman Windows 10 Home ML çıkıyor. HDD seçtiğimde Windows 10 Home Single Language çıkıyor. Aslında sistem olarak 3 sistem sunuyor Windows 10 Pro 10 Home ML ve Home Single Language.​

Ekran Alıntısı.PNG

Ben işletim sistemini SSD üzerine kurmak istiyorum ve bu Home ML kafama çok takıldı. Nasıl bir yol izlemeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Casper Excalibur G770 laptop toplayacagım fakat işletim sistemini seçerken
  • Windows 10 Pro
  • FreeDOS
  • Windows 10 Home ML
diye seçenekler veriyor. Sormak istediğim Windows 10 Home ML nedir? SSD seçtiğim zaman Windows 10 Home ML çıkıyor. HDD seçtiğimde Windows 10 Home Single Language çıkıyor. Aslında sistem olarak 3 sistem sunuyor Windows 10 Pro 10 Home ML ve Home Single Language.​

Eki Görüntüle 477185

Ben işletim sistemini SSD üzerine kurmak istiyorum ve bu Home ML kafama çok takıldı. Nasıl bir yol izlemeliyim?
ML uzantısı Multi Language diye biliyorum yani çoklu dil.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı