Windows 10 Home Nasıl Etkinleştirilir?

Rifo43

Decapat
Yer
Kütahya, Dinar
Daha fazla  
Meslek
İKM
Windows 10 Home'un deneme sürü yüklü fakat bir türlü etkinleştiremedim. 600TL falan yazıyor şimdi o kadar da veremem, ücretsiz key'leri deniyorum olmuyor. Ya bu ürün anahtarı kullanılamaz diyor ya da ürün anahtarı bağlantısı oluşturulamadı gibi bir hata veriyor. Bildiğiniz bir yöntem var mı? Bir ay sonra dolacak, crackli bir sürüm indirip baştan format mı atmalıyım yoksa çalışan keyler var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ürün anahtarını N11, Gittigidiyor gibi sitelerden yaklaşık 50 TL gibi bir fiyata temin edebilirsiniz. Neden ucuz diye soracak olursanız, Microsoft'tan alınmayan anahtarlara Microsoft destek vermiyor lakin herhangi bir yasa dışı durum söz konusu değil. Bu fiyata rahatlıkla işletim sisteminizi etkinleştirebilirsiniz. Ayrıca korsan işletim sistemi kullanmanızı hiç tavsiye etmiyoruz. Çok daha fazla sorun ve hata ile karşılaşacağınızdan emin olabilirsiniz.

Örneğin aşağıdaki linkte 45 TL. Satıcıya baktığımızda puanı ve yorumları iyi gibi gözüküyor.

Microsoft Windows 10 Home 32&64 Bit Tr Hemen Teslim - n11.com
Ürün anahtarını N11, Gittigidiyor gibi sitelerden yaklaşık 50 TL gibi bir fiyata temin edebilirsiniz. Neden ucuz diye soracak olursanız, Microsoft'tan alınmayan anahtarlara Microsoft destek vermiyor lakin herhangi bir yasa dışı durum söz konusu değil. Bu fiyata rahatlıkla işletim sisteminizi etkinleştirebilirsiniz. Ayrıca korsan işletim sistemi kullanmanızı hiç tavsiye etmiyoruz. Çok daha fazla sorun ve hata ile karşılaşacağınızdan emin olabilirsiniz.

Örneğin aşağıdaki linkte 45 TL. Satıcıya baktığımızda puanı ve yorumları iyi gibi gözüküyor.

Çözüm

Teknobiyotik'ten almıştım PC'yi, deneme sürümü yüklü bu key olur değil mi? Bir de bu keyin bir sınırı var mıdır? Kargoya verilecek diyor. E-posta ile key gönderilmeyecek mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Teknobiyotik' ten almıştım PC yi deneme sürümü yüklü bu key olur dimi? Birde bu key in bir sınırı var mıdır? Kargo ya verilecek diyor e posta ile key gönderilmeyecek mi?
Key'in bir sınırı yok anakartın üzerine yazılıyor, anakartı değiştirmediğin sürece bu key'i kullanabilirsin. Kod ise sana e-posta yolu ile geliyor, genelde 15 dakika içinde gönderiyorlar.

Tamam o zaman. Ben pazartesi günü PC nin başına geçeyim sizlere hangi sürümü olduğunu yazayım ekran görüntüsü ile ona göre doğru kodu alayım. Teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı