[Kapalı] Windows 10 Home/Pro x64 21H2 | NTLite ISO

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Lisanslama olmuyor.
KMSpico bile hata veriyor.
Elimle giriyorum yine hata veriyor.
Yardımcı olur musunuz?

Lisanslama olmuyor.
KMSpico bile hata veriyor.
Elimle giriyorum yine hata veriyor.
Yardımcı olur musunuz?
KMSpico konusunda yardımcı olamam, elle etkinleştirme kısmında ne hatası veriyor? Bunu belirtirseniz sevinirim.

Ayrıca kurduğunuz sürüm Home mu, Pro mu? Lisansınız hangi sürümün lisansı?

KMSpico konusunda yardımcı olamam, elle etkinleştirme kısmında ne hatası veriyor? Bunu belirtirseniz sevinirim.

Ayrıca kurduğunuz sürüm Home mu, Pro mu? Lisansınız hangi sürümün lisansı?
Home versiyonu kullanıyorum hangi lisans kodunu denediysem hiçbirisi olmadı
Windows 10 etkinleştirme hatası.png
Windows 10 etkinleştirme hatası 2.png

İnternetten bulduğunuz lisanslar zaten olmaz. Kendi lisansınız ise belki Single Language sürümüne ait olabilir. İllegal bir şekilde etkinleştirmeye destek vermiyorum maalesef.

İllegal bir şekilde ya da satın alınmış bir şekilde olsa bile yine de çalışmayacak?
Sizden bilgili değilim fakat anladığım kadarıyla servislerden bu lisanslama olayı iptal edilmiş olabilir mi? Çünkü iletişim kuramıyorum sunucu ile hatta servis çalışmıyor (attığım CMD koduna bakılırsa öyle gözüküyor)
Lütfen yardımcı olur musunuz?

İllegal bir şekilde ya da satın alınmış bir şekilde olsa bile yine de çalışmayacak?
Sizden bilgili değilim fakat anladığım kadarıyla servislerden bu lisanslama olayı iptal edilmiş olabilir mi? Çünkü iletişim kuramıyorum sunucu ile hatta servis çalışmıyor(attığım CMD koduna bakılırsa öyle gözüküyor)
Mümkün değil, çünkü çoğu kullanıcı (ben dahil) sorunsuzca etkinleştirdi Windows'larını bu ISO'larla. Ya girdiğiniz lisans sürüme uyumsuz ya da illegal olduğu için geçerli değil.

Sizden bilgili değilim fakat anladığım kadarıyla servislerden bu lisanslama olayı iptal edilmiş olabilir mi? Çünkü iletişim kuramıyorum sunucu ile hatta servis çalışmıyor (attığım CMD koduna bakılırsa öyle gözüküyor)
Pro versiyonu lisansımla sorunsuz kullanıyorum. Girdiğiniz lisans hatalı. Çok güvenli değil ama Home versiyon için 50 TL civarına lisans satılıyor. KMS kurmaya göre daha iyidir.

Pekala o zaman şöyle bir ss atayım
CMD'de şöyle bir hata var.
C:\Users\jupiterry>cscript slmgr.vbs /ipk Microsoft (R) Windows Kod Merkezi Sürüm 5.812 Telif Hakkı (C) Microsoft Corporation. Tüm hakları saklıdır. Giriş Hatası: "C:\Users\jupiterry\slmgr.vbs" komut dosyası bulunamıyor.

İnternetten slmgr.vbs'nin ne olduğuna baktığımız zaman ise şöyle sonuç çıkartıyor.

CMD'de gelen hatanın bir diğeri de en son eklediğim fotoğraf.

Dosya Ekleri

• Windows 10 etkinleştirme hatası.png
    Windows 10 etkinleştirme hatası.png
    34,6 KB · Görüntüleme: 57
  • Slmgr.vbs.png
    Slmgr.vbs.png
    13,8 KB · Görüntüleme: 38
  • resim_2021-04-21_210226.png
    resim_2021-04-21_210226.png
    91,5 KB · Görüntüleme: 39
Son düzenleyen: Moderatör:
Pekala o zaman şöyle bir ss atayım
CMD'de şöyle bir hata var.
C:\Users\jupiterry>cscript slmgr.vbs /ipk Microsoft (R) Windows Kod Merkezi Sürüm 5.812 Telif Hakkı (C) Microsoft Corporation. Tüm hakları saklıdır. Giriş Hatası: "C:\Users\jupiterry\slmgr.vbs" komut dosyası bulunamıyor.

İnternetten slmgr.vbs'nin ne olduğuna baktığımız zaman ise şöyle sonuç çıkartıyor.

CMD'de gelen hatanın bir diğeri de en son eklediğim fotoğraf.
Sıkıntı yaşıyorsanız kullanmayabilirsiniz zira konuyu açarken de belirttiğim gibi kimseye %100 sorunsuzluk garantisi sunmuyorum. Fakat etkinleştirme işlemini başarıyla tamamlayan kişiler var.

Komutlar çalışmıyor ama etkinleştirme çalışıyor.

Son düzenleme:
Sıkıntı yaşıyorsanız kullanmayabilirsiniz zira konuyu açarken de belirttiğim gibi kimseye %100 sorunsuzluk garantisi sunmuyorum. Fakat etkinleştirme işlemini başarıyla tamamlayan kişiler var.

Komutlar çalışmıyor ama etkinleştirme çalışıyor.

Hayır, problem değil. Çok güzel bir format dosyası hazırlamışsınız. Gerçekten çok fazla memnunum, hem CPU hem RAM konusunda gerçekten çok ferahlıyorum, elinize sağlık :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı