[Kapalı] Windows 10 Home/Pro x64 21H2 | NTLite ISO

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Pekala o zaman şöyle bir ss atayım
CMD'de şöyle bir hata var.
C:\Users\jupiterry>cscript slmgr.vbs /ipk Microsoft (R) Windows Kod Merkezi Sürüm 5.812 Telif Hakkı (C) Microsoft Corporation. Tüm hakları saklıdır. Giriş Hatası: "C:\Users\jupiterry\slmgr.vbs" komut dosyası bulunamıyor.

İnternetten slmgr.vbs'nin ne olduğuna baktığımız zaman ise şöyle sonuç çıkartıyor.

CMD'de gelen hatanın bir diğeri de en son eklediğim fotoğraf.
Hardentools veya benzeri programlar ile script çalışmasını engellediniz mi? slgmr.vbs dosyası System32 ve SysWOW64'te bulunur. Buralara bakın "slgmr.vbs" dosyası var mı. Yok ise Windows imajından install.wim veya install.esd dosyasını 7-Zip uygulamasıyla açarak ilgili bölümden alabilirsiniz. Yapamıyorsanız sizin için upload edebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır, problem değil. Öok güzel bir format dosyası hazırlamışsınız. Gerçekten çok fazla memnunum, hem CPU hem RAM konusunda gerçekten çok ferahlıyorum, elinize sağlık :)
Yine de bu problemi konuya sabitleyeyim ki kuracak kişiler de bilsinler. (y)
Teşekkür ederim. :)

Hardentools veya benzeri programlar ile script çalışmasını engellediniz mi? slgmr.vbs dosyası System32 ve SysWOW64'te bulunur. Buralara bakın "slgmr.vbs" dosyası var mı. Yok ise Windows imajından install.wim veya install.esd dosyasını 7-Zip uygulamasıyla açarak ilgili bölümden alabilirsiniz. Yapamıyorsanız sizin için upload edebilirim.
Herhangi bir script çalışmasını engellemedim fakat dediğinizi yapacağım, teşekkür ederim :)

Bende girmeme bile gerek kalmadı.

Benim de ilk 15 gün (tahmini) sormadı fakat dün oldu.
Sağda yazan "Windows'u etkinleştirin" yazısını şu komut ile kaldırdım, belki ihtiyacı olanlar olabilir diye paylaşıyorum.
@echo off taskkill /F /IM explorer.exe explorer.exe exit

Benim de ilk 15 gün (tahmini) sormadı fakat dün oldu.
Sağda yazan "Windows'u etkinleştirin" yazısını şu komut ile kaldırdım, belki ihtiyacı olanlar olabilir diye paylaşıyorum.
@echo off taskkill /F /IM explorer.exe explorer.exe exit
Eski bir sistem mi sizinki? Bende anakarta gömülü olduğu için algıladı.

2 Haziran 2021: Konu güncellenmiştir.
  • Home, Home Single Language ve Pro x64 21H1 sürümleri kullanıma hazır.

Son düzenleme:
Hocam 21H1 sürümü için Pro'yu yüklüyorum, herhangi bir sıkıntı yok değil mi? Ek olarak driverlerimi nasıl yedekleyebilirim? Ses driverini ben güncellemedim hiç, formattan sonra otomatik yüklendi. Bunu anlatırsanız sevinirim. @AJFA

Hocam 21H1 sürümü için Pro'yu yüklüyorum, herhangi bir sıkıntı yok değil mi?
Uyarı kısmında bahsettiklerim dışında başka bir durum yok.

Ek olarak driverlerimi nasıl yedekleyebilirim? Ses driverini ben güncellemedim hiç, formattan sonra otomatik yüklendi. Bunu anlatırsanız sevinirim.
Driverların setup dosyalarını bir USB belleğe atmanız yeterli. Bulamadığınız driver olursa Technopat'ta konu açabilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı