Windows 10 Home Single Language farkı nedir?

BedirhanEzder

Hectopat
Yer
Dünya
Daha fazla  
Meslek
Aşçı
Merhabalar,
Lenovo G505 dizüstü bilgisayara sahibim.

Bilgisayarım fabrika çıkışı olarak Windows 8.1 Single Language oluyor. Ben Windows 10'a geçirmek istediğimde otomatik olarak seçme şansı bırakmadan Windows 10 Home Single Language oluyor. Diğer Windows sürümlerinden farkı var mıdır? Eğer önerdiğiniz Windows sürümü varsa bilgilendirdiğiniz sürüme nasıl geçebilirim? Ek olarak setupı Windows'un sitesinden indiriyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar,

Bilgisayarım fabrika çıkışı olarak Windows 8.1 Single Language oluyor. Ben Windows 10'a geçirmek istediğimde otomatik olarak seçme şansı bırakmadan Windows 10 Home Single Language oluyor. Diğer Windows sürümlerinden farkı var mıdır? Eğer önerdiğiniz Windows sürümü varsa bilgilendirdiğiniz sürüme nasıl geçebilirim? Ek olarak setupı Windows'un sitesinden indiriyorum.
Sadece tek dil vardır, daha az yer kaplar. Onun dışında bir fark yok.

Home SL candır. Millet PRO meraklısı da normal bir kullanıcı için Home SL fazlasıyla yeterli. Gereksiz servis vb. yok. İlla olacak derseniz PRO iso dosyası ile yüklenip aktif edilebilir ama bence içindeki sürüm normal bir kullanıcı iseniz yeterli.
Genellikle Oyun oynayan birisiyim gereksiz servis olarak a bir çok gereksiz servisi var sanırım RAM miktarımı oldukça etkiliyor boştayken bana kalan miktar sadece 1.8 GB - 2.0 GB Oluyor buda oyunlarda Çokça Etkiliyor Ram miktarım 5 GB
İlginiz İçin Teşekkürler. 🙏

Merhabalar,

Benim de bilgisayarım Windows 8.1 Single Language ben Windows 10'a yükselttim Windows 10 Home Single Language yükledi Windows 10 Home Single Language diğer Pro'ya göre daha az RAM yiyor ve sıkıntısız kullanıyorum.

Benim de bilgisayarım Windows 8.1 Single Language ben Windows 10'a yükselttim Windows 10 Home Single Language yükledi Windows 10 Home Single Language diğer Pro'ya göre daha az RAM yiyor ve sıkıntısız kullanıyorum.
Aynen bende de öyle oldu. Ama RAM kullanımı açısından gerçekten çok sıkıntı yani sanırım benim bilgisayarımla alakası var çözemedim bir türlü.😕

Sl candır. Sadece tek bir dil oluyor SL olunca. Ama Home sürümde içinde olduğu için daha hafif bir sürüm. Öneririm. Bazıları gibi Pro kurma hastalığınız yoksa öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı