Windows 10 Home sistemde Windows Gezgini çok RAM kullanıyor

buadamayniben

Decapat
Daha fazla  
Oyunlarım eskiye göre daha çok kasmaya başlamıştı Görev Yöneticisi'ni açtığımda Windows gezgininin oyunlardan daha fazla RAM kullandığını gördüm. Bunun nedeni nedir ve nasıl çözülür?

-Bazen düzeliyor bazen ise en fazla RAM kullanan Windows gezgini oluyor.

-Windows 10 Home, 8 GB RAM.

Oyunlarım eskiye göre daha çok kasmaya başlamıştı Görev Yöneticisi'ni açtığımda Windows gezgininin oyunlardan daha fazla RAM kullandığını gördüm. Bunun nedeni nedir ve nasıl çözülür?

Crack oyun indirdiniz mi?

Görev yöneticisini açıp arka plan yerinin ekranı kesip bize gönderin.

Görev yöneticisini açıp arka plan yerinin ekranı kesip bize gönderin.
1638447925201.png
bundan bahsediyorsun sanırım
Crack oyun indirdiniz mi?

Çok eskiden indirmiştim ve indirdiğimde böyle bir sorun yoktu. Hala var.

Ayarları varsayılan olarak ayarlarsanız sorun düzelir çünkü masaüstü pencere yöneticisi ondan kaynaklı diye biliyorum.
nereden oluyor acaba
Ayarları varsayılan olarak ayarlarsanız sorun düzelir çünkü masaüstü pencere yöneticisi ondan kaynaklı diye biliyorum.

Bir de bilgisayarın "sistem bilgisi" adlı bölümünde kullanılabilir RAM'in 994 MB gördüm ama "sistem" bölümünde 7.85 RAM kullanılabilir yazıyor ve Görev Yöneticisi fotoğraftaki gibi ve oyun açık değilken bile %50 RAM kullanıyor nedendir?

Yeni konular

Geri
Yukarı