Windows 10 Home Türkçe OEM lisans

Kernelpower41

Femtopat
Merhabalar.

Bikgisayar toplattigim yer 700 küsur TL'ye Windows OEM'de yazmış faturaya.

Şimdi çok para vermişsin, kazık yemişsin veya internette var demeyelim lütfen. Bilmiyorduk ve oldu.

Herneyse ben bunu görüp internetten bakarken anakart değişirse para boşa gider yaziyor. Yani OEM lisans anakart ile beraber çöp olur muş. Kutulu Windows olsa imiş kullanabilir miyim?

Bu doğru mu? Yani o kadar para verip yeni kart alırsam bunu Windows'da çözmüyor mu para çöp mu oluyor?

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki bunu yapan nadir kişilerden birimiyim ben şimdi. ? Firma deneme sürümü yüklemiyordu. Orjinal yuklememize rağmen birsürü sorun çıktı ve eminim ki ben bunu evde ya da bir bilgisayarciya yükletseydim firma diyecekti ki bu orjinal değil bu sorunla biz uğraşmayız.bu riski alamadım.

Aynı durumu ben cumartesi itopyada yaşadım bir sorun çıkmasın diye 900 lira verdim zaten 7-8 sene kullancam dert etme
Orjinal yüklemezsen fps düşecektir çoğu kişi kabul etmez ama bu böyledir riske girmemek en iyisi

Evet kesinlikle pişmanlık duyma uzun yıllar boyunca rahatça kullanacaksın internettekilerin %99'u kopya ekran kartı Driver'ları ile çakışıyor en mantıklısı orijinal bir de nereden aldığını sorabilir miyim

Bende itopyadan aldım geçen sene, aldıktan 10 gün sonra internetten 10tl ye aldım. Hiçbir sorun veya sıkıntı yok üstelik bütün güncelleştirmeleride alıyorum : D.

Geri
Yukarı