Windows 10 Home'a Sandbox Yükleme

Yer
Eagle Mars Colony
Hyper-V'de olduğu gibi Sandbox da Windows 10 Home'da bulunmuyor. Sandbox'u Windows 10 Home cihazınıza yüklemek için:

Sandbox Installer.zip dosyasını indirin. Ardından zip dosyasına sağ tık yapıp klasöre çıkart deyin. Çıkartma işleminden sonra "Sandbox Installer.bat" dosyasına çift tıklayın. Yükleme için CMD ekranı açılacak ve Sandbox için onlarca dosya indirilmeye başlanacaktır. Yüklemenin sonunda, CMD ekranında sizden (Y/N) şeklinde bilgisayarı yeniden başlatmak için izin isteyecektir ve "Y" diyerek devam edin. Yeniden başlatmanın ardından "Denetim Masası> Program ve Özellikler> Windows Özellikleri" yolunu izleyerek "Windows Korumalı Alanı" seçeneğinin etkin olduğundan emin olun:

405377

"Sandbox" olarak aratın:

405378

Sandbox sorunsuz bir şekilde çalışmakta:

405524

Son düzenleme:
Sürüm 1903 16 Gb Ram var
Biostan neyi açicam
Bunu açmam oyunlarda performansi etkilermi bide
Az önce BIOS'a Girdim ve Virtuluzation Technology Zaten Enabledmiş.

Son düzenleme:
Sandbox’ta kurulacak şeyler geçici mi? Diğer forumda birisi, kurulacak oyun vs kalıcı olmadığını PC’yi kapatıp açtığımızda silindiğini yazmış.

Evet, geçicidir.

Bu arada KB4512941 güncellemesiyle Sandbox sorununun düzeldiği belirtilmiş, yani İS derlemesinin en az 18362.325 olması gerekiyor.

Konuyu hortlattım ama. Ben bu dosyayı indirdim ve kurmaya başladım sonrasında kapattım o zamandan sonra bilgisayarımda mouse imlecim kendiliğinden hareket etmeye başladı. Bununla bir alakası olabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı