Windows 10 hoparlör sorunu

FurkanCD

Centipat
Herkese selam, ben kendime yeni bir sistem topladım eski sistemde Realtek High defination kurulu idi ve bende Logitech X-530 5+1 sistem vardı. Bir de Rampage miracle X4 kulaklık var. İkisini de sorunsuz kullanıyordum yeni sistemimde.
GA-H61M-D2-B3 anakart var sitesinden Realtek High defination olanı indirdim yaklaşık 400 MB herhalde bir tek onu indirdim.
Sistem hoparlörü görüyor jak takınca bildirim geliyor ben de seçiyorum sonra hoparlöre geçiyorum müzik açıyorum. PC'deki o yeşil bar varta ses gösteren o hareket ediyor ama hoparlörden ses gelmiyor. Buna bı çözüm var mıdır acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hoparlör ile bildiğim bir çözüm yöntemi yok. Sorun belki hoparlörde değildir. Bilgisayarın seslerini açmaya çalıştın mı hiç? Sağ alttaki ses tuşuna basıp hoparlörü seç. Yine olmuyorsa sağ tıklayıp "ses düzeyi karıştırıcısını aç" seçeneğine gir sesleri yükselt.

Hoparlör ile bildiğim bir çözüm yöntemi yok. Sorun belki hoparlörde değildir. Bilgisayarın seslerini açmaya çalıştın mı hiç? Sağ alttaki ses tuşuna basıp hoparlörü seç. Yine olmuyorsa sağ tıklayıp "ses düzeyi karıştırıcısını aç" seçeneğine gir sesleri yükselt.

Onları denedim hiçbir çözüm bulamadım sesler açık üstelik sürücüleri kaldırıp yeniden yükledim ama nafile hala bu çözüm yok.

Hoparlörün kablolarını ve jaklarını tekrar gözden geçir belki hafif çıkmış bir kablo vardır.

Söyledikleriniz basit çözümler bunların hepsini birçok kez denedim işe yaramadı bana daha çok PC'de bu sıkıntı var gibi geliyor çünkü hoparlörün ses arttırmak için bir şey var onu çevirince yani sesi arttırınca bir ses geliyor böyle hava sesi gibi ama müzik açınca ses gelmiyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı