Windows 10 hoparlörden gelen ani sesler

388526

Hectopat
Makaleler
3
Ekim ayından itibaren anlamsız şekilde hoparlörden garip sesler geliyor oyun oynarken, aniden oyun harici bir ses çıkıyor. Bunun çözümü var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Nasıl bir ses hocam? Bir bug olabilir. Ya da bir virüs...

Virüs değil tam tarama yaptım bir şey çıkmadı

Oyunlar da olunca hem FPS düşüyor hem de sinir ediyor kaç kere hoparlörü de güncelledim bir şey olmadı. Yaklaşık ekim ayından beri böyle hani bir süpürge sesi vardır ya onun daha bozuk ve daha kalın bir ses genellikle video izlerken veya oyun oynarken oluyor kaç kere CMD'ye kod girdim fayda vermedi zaten bilgisayarım eski 11 yıllık.

Virüs değil tam tarama yaptım bir şey çıkmadı

Oyunlar da olunca hem FPS düşüyor hem de sinir ediyor kaç kere hoparlörü de güncelledim bir şey olmadı. Yaklaşık ekim ayından beri böyle hani bir süpürge sesi vardır ya onun daha bozuk ve daha kalın bir ses genellikle video izlerken veya oyun oynarken oluyor kaç kere CMD'ye kod girdim fayda vermedi zaten bilgisayarım eski 11 yıllık.

Hocam tahminim var ama sisteminizi devlet sırrı gibi saklıyorsunuz. Sistem söyler misiniz?

Virüs değil tam tarama yaptım bir şey çıkmadı.

FPS drop olabilir oyunlarda.

Hocam tahminim var ama sisteminizi devlet sırrı gibi saklıyorsunuz. Sistem söyler misiniz?

Tamam.
Intel HD Graphics.

:cleanseal:

Windows 10 Pro.

Intel (r) Celeron (r) CPU 1000M 1.80Hz işlemci

10 GB RAM.

Total 380 GB SSD.
FPS düşmesi olabilir oyunlarda.

FPS düşmesi değil böyle sesler gelince drop oluyor.

Tamam.
Intel HD Graphics.

:cleanseal:

Windows 10 Pro.

Intel (r) Celeron (r) CPU 1000M 1.80Hz işlemci

10 GB RAM.

Total 380 GB SSD.

FPS düşmesi değil böyle sesler gelince drop oluyor.

Hocam nedeni anladım sanırsam, bende de aynı oluyor. Sistem düşük olup yüklü bir oyun açtığımız zaman CPU zorlanıyor. Bende de aynısı oluyor çünkü. CS:GO açtığım zaman sistemden ses geliyor. Ayrıca sisteminiz düşük. Yüklü oyunları oynayamazsınız. Hangi oyunları oynuyorsunuz?

Geri
Yukarı