Windows 10 hoş geldiniz ekranında kalıyor

Denizbucak

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, yaklaşık 20 dakika önce elektrik gitti geldi, bilgisayarımı açtığımda hoş geldiniz ekranında takıldı kaldı. Hiçbir menüye ulaşamıyorum ama donma yok. Yardımcı olabilecek var mı?

Virüs girmiş olabilir, KMSpico adlı programı hiç indirdiniz mi? İndirdiyseniz virüs sonucu böyle kalabiliyor başıma gelmişti.

Arkadaşlar, yaklaşık 20 dakika önce elektrik gitti geldi, bilgisayarımı açtığımda hoş geldiniz ekranında takıldı kaldı. Hiçbir menüye ulaşamıyorum ama donma yok. Yardımcı olabilecek var mı?
Windows'u nereden indirdin? Crackli (KMSpico) gibi bir program kullandın mı? Yoksa virüslü bir programmı indirdin?

Arkadaşlar daha önce okuduğum bütün işlemleri denedim tam 2 saat hoş geldiniz ekranında kaldı sonra siyah ekran geldi cctrl + alt + del yapıp masaüstüne geçmeye çalıştım fakat hiçbir şekilde masaüstüne tıklayamadım ve görev çubuğu sürekli kaybolup geliyordu.
Başlangıç onarmayı deneyebilirsiniz.

Dediğim gibi elektrik gidip geldikten sonra yaşadım bu durumu daha önce hiç yaşamamıştım.
Windows'u nereden indirdin? Crackli (KMSpico) gibi bir program kullandın mı? Yoksa virüslü bir programmı indirdin?

Virüslü program indirmedim direk formatla bilgisayarcı attı ama virüs var mıydı dersen vardı trojan indirmiştim atan arkadaşın bilgilerimi çalmasını bekliyordum tazminat davası için.
Virüs girmiş olabilir, KMSpico adlı programı hiç indirdiniz mi? İndirdiyseniz virüs sonucu böyle kalabiliyor başıma gelmişti.

Hayır indirmedim o programı.
Gelişmiş seçeneklerden başlangıç onarma dedim aha olay bu.
IMG_20210611_185530.jpg

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı