Windows 10 için Realtek Sürücüsü

Jaizen

Kilopat
Yer
İzmir, Turkey
Merhabalar. Recep beyin "INF ile sürücü yükleme" adı altındaki videosundan ses kartımı güncelledim koymuş olduğu güncel sürücülerden. Fakat jak girişine hangi kulaklığı takarsam takayım sol taraftan çınlama, sağ taraftan ise cızırtı sesi geliyor. Gelen ses ise bir video açıkken falan değil direk taktığım gibi bu iki sesi duymaya başlıyorum. Herhangi bir seste alamamaktayım.
Anakart modelim; M5A78LM_LX_V2 Windows sürümüm; 1803 şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Recep beyin "INF ile sürücü yükleme" adı altındaki videosundan ses kartımı güncelledim koymuş olduğu güncel sürücülerden. Fakat jak girişine hangi kulaklığı takarsam takayım sol taraftan çınlama, sağ taraftan ise cızırtı sesi geliyor. Gelen ses ise bir video açıkken falan değil direk taktığım gibi bu iki sesi duymaya başlıyorum. Herhangi bir seste alamamaktayım.
Anakart modelim; M5A78LM_LX_V2 Windows sürümüm; 1803 şimdiden teşekkürler.
Windows 10 Türkçe İndirme ve Kurulum burdan son sürümü indir temiz kurulum yap windows update sürücüleri kendisi kurar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı