Windows 10 için Yüklemem Gereken Programlar var mı?

Turkuvaz

Hectopat
Daha fazla  
Eski bir laptop'um var. Windows 7 idi, Windows 10 yaptım. Şimdi yüklemem gereken progamlar var mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mesela bende bu programlar yüklü.
...
Yeni Microsoft PowerPoint Sunusu1111.jpg
Yeni Microsoft PowerPoint Sunusurerwe.jpg

amd ekran kartımı nasıl güncelleyeceğim ve güncel driverlara nerden ulaşabilirim amd mobility radeon hd 5000 series

Son düzenleme:
www.amd.com dan ulaşabilirsiniz.

@FCLivorno ; eMule ve uTorrent'i bilgisayarınızda tutmanızı tavsiye etmem. İkisi de bilgisayarın sağlıklı portlarında yabancı bağlantılar açabilen uygulamalar. Kısaca tehdit yuvaları.

Torrent için Qbittorrent kullanmanızı tavsiye ederim. Açık kaynaklı, %100 güvenli.
Her önüme geleni indirmiyorum. Birkaç siteden bulduğum dosyaları sadece. Kullanıyorum ama sürekli. Ne gibi tehdit olabilir mesela? Qbittorent'i denemedim hiç.
lol yükledim oyun açıldığı zaman siyah ekran geliyor sebebi nedir ki java ve adobe flash player yüklüüdür
Şu Java ve Flash Player denen programalr son zamanlarda iyice saçma sapan programlar oldu nedense. Flash'ı Win7 kuruluyken bu PC'me yükleyememiştim.

Son düzenleme:
Kullanıyorum neden çöp olsun ki? Sana gereksiz olan şeyler çöp mü yani? Örnek olması için yazdım mesajı , uygulaması için değil. Gerek varsa yükler yoksa yüklemez. Bi programı çöp olarak tanımlamak emeğe saygısızlık gibi bence.
Ccleaner avasta geçtiğinden beri bozdu, virüs falan da çıktı içinden bir ara diye hatırlıyorum. Bluestacks laptopun fanının durmasına sebep olmuştu uzun zaman önce idi, sistemi çok kasar o. Arka planda ne iş çeviriyor belli değil.
Java nerede kullanılıyor bilmiyorum ama devri kapandı gibi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı