Windows 10 İkinci Ekranın Görev Çubuğuna Uygulama Sabitlemek

Lyraess

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 5600 - RX6700XT - 8x4 3000 MHz
Merhabalar. Bir türlü çözemediğim bir sorun var. Ben çift ekran kullanmaktayım, ikinci ekranın görev çubuğundaki düğmeleri "pencerenin açıldığı görev çubuğu" seçeneğinde kullanmak istiyorum. Ancakböyle yaparsam 2. ekranın görev çubuğunda 1. ekrandaki görev çubuğundan ayrı bir şekilde uygulama sabitleyemiyorum. Yani kısaca sorun şu, 2. ekranda pencere hangi ekrandaysa simge orada görünsün istiyorum, ancak bunu yaparsam görev çubuğuna uygulama sabitleyemiyorum.
DisplayFusion, Actual Multiple Monitors, Dual Monitor Tools gibi programları denedim ancak bu programlar da başlangıçta yavaş açılma, oyundayken 2. ekrana tıkladığımda 2. ekranın gidip gelmesi gibi sorunlara yol açtı. Windows 10 üzerinden görev çubuğunu istediğim gibi düzenleyebilir miyim? Veya bu üstteki sorunları yapmayacak bir program önerir misiniz? Teşekkürler, iyi forumlar.
Ek olarak 2. ekranın görev çubuğunda 1. ekranın sağında bulunan masaüstünü göster ve arkaplanda açık olan uygulama simgeleri (Steam, Discord vs.) gözükmüyor. Bu bahsettiklerimi göstermenin bir yolu var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı