Windows 10 Insider Preview 20H1

NooName

Hectopat
Yer
İstanbul
Microsoft, Windows 10'un yeni sürümünü büyük güncellemeler olarak yayınladığı Windows 10 Insider Preview (SLOW) - Build 19041 adıyla yayınladı. Sürüm numarası olarak 20H1 ismini aldı. Insider kullanıcıları linkten ISO dosyalarını indirebilirler. ISO dosyasını indirebilmeniz için Insider kapsamında kullanıcı olmanız ya da kayıt olmanız gerekiyor. Insider kapsamında olmayanlar ise linke tıklayıp kayıt olduktan sonra sayfanın en altındaki açılır menüden indirebilirler.

ISO: Windows 10 Insider Preview (SLOW) - Build 19041

Buradan da indirilebilir. Konu güncellendi:

Bu sürüm yüklü bana güncelleme vermiyor 5-6 gün önce güncellemiştim.

1582812374186.png

Microsoft, Windows 10'un yeni sürümünü büyük güncellemeler olarak yayınladığı Windows 10 Insider Preview (Slow) - Build 19041 adıyla yayınladı. Sürüm numarası olarak 20H1 ismini aldı. Insider kullanıcıları linkten ISO dosyalarını indirebilirler. ISO dosyasını indirebilmeniz için Insider kapsamında kullanıcı olmanız ya da kayıt olmanız gerekiyor. Insider kapsamında olmayanlar ise linke tıklayıp kayıt olduktan sonra sayfanın en altındaki açılır menüden indirebilirler.

ISO: Windows 10 Insider Preview (SLOW) - Build 19041

Merhaba. İstemeden de olsa formatla bu surume gecirilmis durumdayim. Sorum su Update ile stabil surum cikinca bana da gelecek mi? Ek olarak ayarlardan Insider kismina girdigimda baslayin diyor. Yani Insider degilim galiba ama bu surumu kurdum. Bunla ilgili bilgiye ihtiyacim var.
Merhaba. İstemeden de olsa formatla bu surume gecirilmis durumdayim. Sorum su Update ile stabil surum cikinca bana da gelecek mi? Ek olarak ayarlardan Insider kismina girdigimda baslayin diyor. Yani Insider degilim galiba ama bu surumu kurdum. Bunla ilgili bilgiye ihtiyacim var.

Cikmak istememin sebebi oyunlarda sinir bozucu micro sluttering ve benzeri performans sorunlari yasamam.

Geri
Yukarı