Windows 10 İnsider Sürekli Güncellenme Sorunu

Ramizdayı

Hectopat
Daha fazla  
Ben Windows 10 Home İnsider Preview Single Language kullanıyorum ama sürekli güncelleme alıyorum. Bundan rahatsız olmaya başladm. Sizce Windows 10 Home Single Language'ye geri mi döneyim yoksa sadece İnsider Previw güncellemelerini mi durdurayım? Sizce hangisi daha mantıklı? Sonuçta bir süre sonra Preview'e gelen güncellemeler Win 10'a da geliyor değil mi? Yanlış bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba;
İnsider Previw geliştirme windowsu olduğu için yazılımcıların hataları geliştirme inceleme yapmak için kurdukları sistem olduğu için o sürekli güncelleme vs olayları olmaktadır gayet doğaldır geliştiriliyor çünkü. Eğer yazılım ile uğraşıp windowsu geliştirme çabasıyla ilgili değilseniz vavsiyem bu sistemi kullanmamanız geliştirme aşamasında olduğu için ilerde hatalar veri kaybetme gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. İnsider Previw deki çalışmalar sonucu hatalar bulunduysa güncelleştirmeler ile diğer sürümleride ilgilendiriyorsa gelir yoksa Windows 10 Home Single Language ye gelmeyebilir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı