Windows 10 internet yok sorunu

Yer
İstanbul
Merhaba, Windows 10 işletim sistemli bilgisayar kullanıyorum. Bazen internet olmasına rahmen internet yok diyor 5 dakika geçtikten sonra tekrardan bağlanıyor sonra bağlantı yine kopuyor. Ama her zaman yapmıyor bazen yapıyor. Sizce bunun nedeni bir yazılımsal sorun mu? Yoksa başka bir şey mi?

Sydraaa

Picopat
Yer
Bursa
Merhaba, Windows 10 işletim sistemli bilgisayar kullanıyorum. Bazen internet olmasına rahmen internet yok diyor 5 dakika geçtikten sonra tekrardan bağlanıyor sonra bağlantı yine kopuyor. Ama her zaman yapmıyor bazen yapıyor. Sizce bunun nedeni bir yazılımsal sorun mu? Yoksa başka bir şey mi?

Wi-Fi & Ethernet hangisi ile bilgisayarına internet erişimi sağlıyorsun?

Abup

Hectopat
Driveri güncellemeyi veya kaldırıp tekrar kurmayı deneyin, donanımsal ise bi bakın anakarta giriş kısmına toz vs şeyler var mı ya da kablo ile bağlandıysanız farklı kablo deneyin.

Şu konuya bakar mısın? Bir de oradaki onarma aracı var onu da kurmanı öneririm. Bende düzelmişti.

KS
teknoloji_bagimlisi
Yer
İstanbul
Driveri güncellemeyi veya kaldırıp tekrar kurmayı deneyin, donanımsal ise bir bakın anakarta giriş kısmına toz vs şeyler var mı ya da kablo ile bağlandıysanız farklı kablo deneyin.

Driveri güncelledim hepsini yaptım kabloyla bağlayınca sorun olmuyor gayet iyi ama kablosuz bağlantıda sıkıntı var.

Şu konuya bakar mısın? Bir de oradaki onarma aracı var onu da kurmanı öneririm. Bende düzelmişti.
Bir araştırayım

Sydraaa

Picopat
Yer
Bursa

Wi-Fi kullanırken çok kesinti oluyorsa sebeblerinden bazıları şunlar olabilir. Modeme aşırı yüklenilmesi. Kaynaktan uzak olmak. Komşunun veya başka bir modem ile aynı modem kanalı kullanıyor olabilmeniz. İnternet sağlayıcı sorunu.

Yukarı