Windows 10 ISO dosyası USB'ye atılmıyor

mertcan6789

Hectopat
Daha fazla  
Windows 10 ISO dosyasını indirdim fakat USB belleğe atamıyorum. Dosya çok büyük diyor ama USB 29 GB, ISO dosyası ise 5 GB. Nasıl atabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 ISO dosyasını indirdim fakat USB belleğe atamıyorum. Dosya çok büyük diyor ama USB 29 GB, ISO dosyası ise 5 GB. Nasıl atabilirim?

Hocam USB nizi NTFS formatinda biçimlendirmeniz lazim. Sanırım format falan atmayacak. Format USB'si hazirliyorsaniz ISO to USB veya Rufus programlarından birini kullanmalısınız.

USB'niz FAT32 formatında büyük ihtimal ve tek seferde o kadar büyüklükteki dosyayı atamaz Fat32. Bu yazdığım sizin hata alma nedeniniz. Eğer Windows 10 boot diski oluşturacaksanız Rufus progrmamını kullanmanız gerekmekte.

Hocam USB nizi NTFS formatinda biçimlendirmeniz lazim. Sanırım format falan atmayacak. Format USB'si hazirliyorsaniz ISO to USB veya Rufus programlarından birini kullanmalısınız.

Direkt USB'ye mi atıyorsunuz? Rufus ile yazdırmanız gerekli.

Hayır, Windows kendisi kuruyor indirirken USB'ye. Bu bilgi kirliliğinden dolayı USB'ye hiç Windows atmamiştım uğraşmak istemediğimden:) Extra bir olay varsa bilmiyorum, kusura bakmayın.

Hayır, Windows kendisi kuruyor indirirken USB'ye. Bu bilgi kirliliğinden dolayı USB'ye hiç Windows atmamiştım uğraşmak istemediğimden:) extra bir olay varsa bilmiyorum, kusura bakmayın.

Hocam farkındaysan ISO dosyasını USB'ye atmak istiyorum diyor siz Media creation Tools'dan Windows indirmeyi diyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı