Windows 10 Kameranızı Bulamıyoruz 0xA00F4244 Hatası

Ugur28TR

Hectopat
Arkadaşlar kameram son 1 aydır çalışmıyor neden bilmiyorum resimlerdeki gibi hata veriyor.

377930

377931

Bilgisayarınız laptop ise klavyedeki Fn + F12 gibi (benim eski laptop'umda bu kısayoldu) kameranın kısayol tuşu ile kamerayı açmayı deneyebilirsiniz. F tuşlarında genellikle ne kısayolu olduğu ufak bir simge ile belirtilir. Ordan bulup açmayı deneyebilirsiniz. İşe yaramazsa, kameranız bozulmuş olabilir.

Bilgisayarınız laptop ise klavyedeki Fn + F12 gibi (benim eski laptop'umda bu kısayoldu) kameranın kısayol tuşu ile kamerayı açmayı deneyebilirsiniz. F tuşlarında genellikle ne kısayolu olduğu ufak bir simge ile belirtilir. Ordan bulup açmayı deneyebilirsiniz. İşe yaramazsa, kameranız bozulmuş olabilir.
Bozuk değil eminim kısayol tuşu ile alakası yok zaten açık.
Laptop ise kısayol tuşu ile deaktif modda unutmuş olabilir misiniz?
kısayol tuşu ile alakası yok zaten açık.

Driverlarını güncelle veya kasayı açıp soketini kontrol et yerinden oynamıştır belki. SCM indirip kamerayı kapatıp açmayı dene. Tamamen silip aygıt yöneticisinde yeni donanım arama tuşuna bas. Belki biri yardımcı olur😅

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı