Windows 10 kasıyor

Arkadaşlar benim de bu sorunum var. Sistem hantal çalışıyor. SSD diske kurulum yaptım ama çok yavaş çalışıyor. 2004 Pro kurdum 2 gün oldu daha kuralı ama hiç memnun değilim ne yapmam gerekiyor. Sistemim imzam da yazıyor bu arada. Masaüstünde, internet tarayıcıların da bir yavaşlama ve kasma söz konusu. Özellikle internet hızımda yavaşladı. Technopat foruma girerken bile çok bekletiyor.

Arkadaşlar benim de bu sorunum var. Sistem hantal çalışıyor. SSD diske kurulum yaptım ama çok yavaş çalışıyor. 2004 Pro kurdum 2 gün oldu daha kuralı ama hiç memnun değilim ne yapmam gerekiyor. Sistemim imzam da yazıyor bu arada. Masaüstünde, internet tarayıcıların da bir yavaşlama ve kasma söz konusu. Özellikle internet hızımda yavaşladı. Technopat foruma girerken bile çok bekletiyor.
Şu anda ben de Windows 10 2004 sürümünü kullanıyorum. Fakat hiçbir sorun ile karşılaşmadım. Arkada çalışan gereksiz hizmetleri kapattın mı?

Şu anda ben de Windows 10 2004 sürümünü kullanıyorum. Fakat hiçbir sorun ile karşılaşmadım. Arkada çalışan gereksiz hizmetleri kapattın mı?
Elindeki sistem 2 tane windows 10 çalıştırır adamın. Gereksiz hizmetleri kapatsa da soruna çare olmaz. Tekrar temiz bir kurulum ve driver ile olay halledilmeli.

Evet hocam kapalı. Yukarı da arkadaş Technopat'ın paylaştığı gereksiz hizmetler konusu vardı orada ki güvenle kapatılacak hizmetleri de kapattım ama sanki 1GB RAM olan sisteme Windows 10 kurup kullanıyormuşum gibi his veriyor.
Elindeki sistem 2 tane Windows 10 çalıştırır adamın. Gereksiz hizmetleri kapatsa da soruna çare olmaz. Tekrar temiz bir kurulum ve Driver ile olay halledilmeli.

Hocam zaten 2 gün önce tertemiz şekilde sıfırdan kurulum yaptım hatta Recep Baltaş'ın vermiş olduğu ISO ile kurdum sistemi sürücülerim de güncel hatta dün Windows Update üzerinden güncelleme gelmişti Windows için onu da kurdum ama çözemedim hiçbir şekilde.

Evet hocam kapalı. Yukarı da arkadaş Technopat'ın paylaştığı gereksiz hizmetler konusu vardı orada ki güvenle kapatılacak hizmetleri de kapattım ama sanki 1GB RAM olan sisteme Windows 10 kurup kullanıyormuşum gibi his veriyor.
Ssd'nin içinde sadece işletim sistemi olduğundan eminsin dimi ? Windows.old adında her hangi bir klasör yok ?

Önceki sürüm olan 1909'da bu tarz bir problem ile karşılaşmış mıydınız?

Hocam onda sürekli telemetri servisi çalışıyor internet hızım yerlerdeydi ne zaman 1909 kursam bu sorunu yaşıyorum. Yani evet onda da sorunlar oluyor.
Şu anda kullandığınız sürümde de telemetri hizmetinden dolayı şikayetçi misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı