Windows 10 KB4023057 güncelleme sonrası pil seviyesi düşüyor

Nesquik

Decapat
Selam, 20 Ocak 2021'de yeni gelen Windows 10 20H2 2021-01 güncelleştirmesi yaptım, yaptıktan bir hafta sonra pil sorunum patlak verdi. Pilimi prize takıp %100 olarak dolduruyorum aradan 10 dakika geçmiyor %20'e düşüp güç tasarrufu modunu alıyor kendini. Hatta bazen daha fazla azalıp kendini kilitliyor. Buna benzer bir sorun yaşayan arkadaşlarım var mı? Bu güncelleştirmeyi deneyip düşüncelerini aktarmak isteyen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ben açıklayayım, güncellemelerden sonra (çok fazla olmasa da)işletim sistemi ağırlaşıyor,daha fazla güce ihtiyaç duyuyor bu yüzden pil daha hızlı bitiyor.

Hocam ben açıklayayım, güncellemelerden sonra (çok fazla olmasa da)işletim sistemi ağırlaşıyor,daha fazla güce ihtiyaç duyuyor bu yüzden pil daha hızlı bitiyor.
Hocam öyle değil 5 dakikada %100 olan pil %20'e düşüyor mantık dışı sistem ağırlaşsa bile pil modunda 5 dakikada %20-10'a düşmesi hiç mantıklı gelmiyor. Ya sence?

Hocam öyle değil 5 dakikada %100 olan pil %20'e düşüyor mantık dışı sistem ağırlaşsa bile pil modunda 5 dakikada %20-10'a düşmesi hiç mantıklı gelmiyor. Ya sence?
Hocam öyle deseydin,bataryanın ömrü dolmuş olabilir.
Çözüm:önce bilgisayar tamircisine götür, gerçekten ömrü dolduysa bataryayı değiştir.

Yeni konular

Geri
Yukarı