Windows 10 (KB5001330) güncellemesi sonrası FPS düşüşleri

• Konuyu başlatan Hof
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 23
  • Görüntüleme 1B

Hof

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Ada
Merhaba arkadaşlar, (KB5001330) yükledim. Sorun varmış sildim, sildiğim halde oyunlara hala FPS drop giriyor. Ayrıca format attım yine çözüm olmadı. Şimdi tekrar yüklüyorum güncellemeyi. Neden kaynaklı olabilir?

Ben şuan da (KB5001330) güncellemesini indiriyorum. Sildim tekrar yüklüyorum şuan. İnşallah düzelir.
Arkadaşlar güncellemeyi silip yükledim ama hala hiç düzelmedi ne yapabilirim?

Merhaba arkadaşlar, (KB5001330) yükledim. Sorun varmış sildim, sildiğim halde oyunlara hala FPS düşmesi giriyor. Ayrıca format attım yine çözüm olmadı. Şimdi tekrar yüklüyorum güncellemeyi. Neden kaynaklı olabilir?

Merhaba kardeşim aynı sorundan dolayı bende yakınıyorum, bu KB5001330 adlı lanet güncelleme nisan 12 civarlarında gelmiş ve bende senin gibi nisan ayının ortalarından bu yana FPS düşmesi yaşıyorum, format attım yine çözülmedi, sistemimle alaklı sandım lakin bu konu patlak verene kadar. Dün değil evvelsi gün yeni güncelleme geldi FPS düşmesi çözüldü dediler, KB5001330 güncellemesinin hatası giderildi dediler ve hala giderilmedi ben hala yaşıyorum aynı sen gibi takılmaları FPS dropları. Bunca para verip bu hallere düşmek insanı çığrından çıkarıyor, hiç sıkma canını belliki biraz takılmışsın ben gibi bu konuya, sallamak en iyisi hala düzeltilmedi bu sorun, lanet gitsin insanın başına uğraş çıkartıyorlar işte böyle.

Son düzenleme:

Merhaba kardeşim aynı sorundan dolayı bende yakınıyorum, bu KB5001330 adlı lanet güncelleme nisan 12 civarlarında gelmiş ve bende senin gibi nisan ayının ortalarından bu yana FPS düşmesi yaşıyorum, format attım yine çözülmedi, sistemimle alaklı sandım lakin bu konu patlak verene kadar. Dün değil evvelsi gün yeni güncelleme geldi FPS düşmesi çözüldü dediler, KB5001330 güncellemesinin hatası giderildi dediler ve hala giderilmedi ben hala yaşıyorum aynı sen gibi takılmaları FPS dropları. Bunca para verip bu hallere düşmek insanı çığrından çıkarıyor, hiç sıkma canını belliki biraz takılmışsın ben gibi bu konuya, sallamak en iyisi hala düzeltilmedi bu sorun, lanet gitsin insanın başına uğraş çıkartıyorlar işte böyle.

Hocam güncelleme yi kaldırp erteleyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı