Windows 10 Key önerisi

Ben de yazılımbudur üzerinden kasım 2019'da 10 liraya MAK lisans aldım. 4 bilgisayarda kullandım aynı anahtarı. Hala çalışıyor.

21H1 kullanıcılara güncelleme kanalıyla gönderilmedi. Hala sorun olabilir. 20H2 yükleyin. 21H1 sürümü atlayıp yıl sonuna çıkacak 21H2 sürüme geçin bence. Zaten esas değişiklikler o zaman olacak.

Ben de yazılımbudur üzerinden kasım 2019'da 10 liraya MAK lisans aldım. 4 bilgisayarda kullandım aynı anahtarı. Hala çalışıyor.

21H1 kullanıcılara güncelleme kanalıyla gönderilmedi. Hala sorun olabilir. 20H2 yükleyin. 21H1 sürümü atlayıp yıl sonuna çıkacak 21H2 sürüme geçin bence. Zaten esas değişiklikler o zaman olacak.

Konuyla alakasız ama 21H1 sürümünün nihai versiyonu çıktı mı? Bildiğim kadarıyla hâlâ Enterprise sürümünde şu an çünkü dün Windows 10 için format USB'si oluştururken 21H1 sürümü yoktu, 20H2 olarak vardı her yerde.

Bütçe nedir bilmiyorum ama bu bence gayet iyi office ile birlikte hemde. Office orijinal kullanmış olursunuz hem.
Ekran Alıntısı.PNG
Ona 135 vermektense buradan alınabilir. Sıkıntı çıkarsa. Sorumluluk sizdedir. Site: Yazılımbudur

Konuyla alakasız ama 21H1 sürümünün nihai versiyonu çıktı mı? Bildiğim kadarıyla hâlâ Enterprise sürümünde şu an çünkü dün Windows 10 için format USB'si oluştururken 21H1 sürümü yoktu, 20H2 olarak vardı her yerde.
Bu ay sonuna çıkabilir diyorlardı. Yani daha nihai sürüm yok.

Anlamadım vallahi laptop aldık windowsda sıkıntılar başladı. Öğlen Google üzerinden ISO dosyası indirmiştim herhalde o son sürüm windowstur. İndirdiğim Windows'un hangi sürüm olduğunu nasıl öğrenebilirim? Bu arada laptop geldi :D

Geri
Yukarı