Windows 10 key satın almak için satıcı önerisi

karambyte

Kilopat
Windows 10 Home lisans anahtarı satın alacağım da hangi site güvenilir? En ucuzunu alıp geçmek istiyorum. Normalde Sağlam Lisans'tan alacaktım ancak 2 katı para.

Lazımbana'dan aldım ancak sorun yaşadım. Şimdi iptali ile uğraşıyorum. Bayağı bekledim ancak kolay lisans ın gönderdiği kod daha önce başka bilgisayarda kullanılmış dedi. Önceden alıyordum pat diye geliyordu başka sitelerde.

Lazımbana'dan aldım ancak sorun yaşadım. Şimdi iptali ile uğraşıyorum. Bayağı bekledim ancak kolay lisans ın gönderdiği kod daha önce başka bilgisayarda kullanılmış dedi. Önceden alıyordum pat diye geliyordu başka sitelerde.
Hocam sorununuz çözüldü mü? Bir dahaki seferlerde JetLisans'ı öneririm.

Yazılımbudur, sağlamlisans, jetlisans buralar en güveniliri herhalde. Sanırım iade yapacaklar mail ile görüştüm iptalini sağlayacağız dediler.
Hocam tekrardan dediğim gibi yazılımbudur, sağlamlisans gibi yerlerden hiçbir satın alım gerçekleştirmedim 2 kere jetlisanstan 3 tane de arkadaşım satın almıştı o yüzden jetlisans'a güvenim tam. (Merak etmeyin JetLisans'ta çalışmıyorum :D )

Hocam tekrardan dediğim gibi yazılımbudur, sağlamlisans gibi yerlerden hiçbir satın alım gerçekleştirmedim 2 kere jetlisanstan 3 tane de arkadaşım satın almıştı o yüzden jetlisans'a güvenim tam. (Merak etmeyin JetLisans'ta çalışmıyorum :D )
:D Home key stokta yok. Yoksa oradan alacaktım direkt :D

Yeni konular

Geri
Yukarı