Windows 10 Key satın almak

OnurDgn94

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, ben yeni bir sistem topluyorum. Windows 10 keyine ihtiyacım var. Bana en ucuz Windows 10 key alabileceğim bir site önerir misiniz? Bu keyi aldığımda direk Windows 10 UEFI kurulumu yapıcam.

Sana zahmet bana bulup atabilir misin? Eğer ben gidip de Windows 10 keyi satın alırsam yeni toplanmış yani ilk defa açılacak sisteme UEFI yöntemiyle kurarsam işe yarar dimi? Pek bilmiyorum. Kusura bakma.

Tamam sağol. Site güvenilir mi? İnternette bazıları 1 yıllık falan veriyorlar diye yazılar okudum. Sorun çıkmaz dimi?

Site güvenilir. İstersen bi yayıncının kodunu kullanarak alabilirsin bi sıkıntı olursa onlar sana yardımcı olur. 1 yıllık konusunda bir bilgim yok ama öyle bişey olucağını sanmıyorum.

ama şöyle söylim oem lisans olduğu için anakart değişiminde yeni lisans gerekir.

Yayıncının kodunu kullanarak alırsın derken yani anlamadım. Kusura bakma. Bu konularda bilgim yok. Keyi maile mi yolluyorlar?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı