Windows 10 konuşma dili değiştirilemiyor

ArdIsmtKsn

Hectopat
Phasmophobia oynamak istiyorum fakat Windows üzerinden konuşma dilimi İngilizce yapmalıyım. Ama süreli kapalı olduğu için Phasmophobia benim konuştuğumu algılayamıyor. İnternet'te olan çoğu çözümü denedim ama fayda olmadı.

gqweq.png

Dil sekmesi altından Dil ekle diyip Mikrofon işareti olan herhangi başka bir dili eklediğinizde aktif olacaktır muhtemelen

Not: Kullandığın Windows'un Home Single Language versiyonu olmadığından emin ol. Eğer öyle ise sadece tek görüntüleme dili kullanabileceğin için aktif olmayacaktır.

Windows korsan mı ?
Hayır

Dil sekmesi altından Dil ekle diyip Mikrofon işareti olan herhangi başka bir dili eklediğinizde aktif olacaktır muhtemelen

Not: Kullandığın Windows'un Home Single Language versiyonu olmadığından emin ol. Eğer öyle ise sadece tek görüntüleme dili kullanabileceğin için aktif olmayacaktır.
Eklediğimde sadece o dilin yazısını indiriyor hata oluştu diyor
Untitled.png

0x80240439 hata kodunu google'da aratabilir ve çözümleri deneyebilirsin. Dil kaynaklı bir sorun değil muhtemelen. Aynı hata güncelleştirme yaparken ya da Microsoft Store'da indirme yaparkende alınıyor.

Phasmophobia oynamak istiyorum fakat Windows üzerinden konuşma dilimi İngilizce yapmalıyım. Ama süreli kapalı olduğu için Phasmophobia benim konuştuğumu algılayamıyor. İnternet'te olan çoğu çözümü denedim ama fayda olmadı.

Merhaba, sorunun çözümünü buldunuz mu acaba? Ben de aynı sorunu yaşıyorum. Bulduysanız yardımcı olursanız çok sevinirim.

Eki Görüntüle 701127
çözümü buldun mu? Bende aynı hatayı yaşıyorum

Geri
Yukarı