Windows 10 kullanıma uygun mu?

Pinkman

Kilopat
Makaleler
6
Daha fazla  
Evet sevgili technopatlar. Windows 8.1 64 Bit beğenmemiş, Windows 7 Ultimate 64 Bit yüklerken sorunlar yaşamış birine bu işletim sistemi tavsiye edilebilirmi? Yeni olduğu için çok hatası varmı? Yani yeni bir Vista faciasımı? Service Packler ilemi adam olacak? Biraz daha beklenmelimi yoksa rayına oturmuşmu? Tavsiyelerinizi bekliyorum. Birde Laptop'um kullanılamaz durumda ve iPad üzerinden lisans alıp, internet kafede indirip ve flash diske yazdırabilirmiyim?

Cevaplayacaklara çok teşekkürler ve herkese iyi forumlar.

Şu an deneme sürümünde. 8.1 beğenseniz de beğenmeseniz de en iyi seçenek olacaktır sizlere.

Eğer öğrenci iseniz DreamSpark olayını incelemenizi tavsiye ederim. Key alıp internet kafe' de indirip Rufus ile USB yazabilirsiniz de.

Windows 10 nihai sürüme ulaşmadı o yüzden sanal makine veya Dual Boot olarak kullan bence. Windows 8.1 en iyi seçenek şu an. Nihai sürüme ulaşınca Windows 10 kurarsın. Windows 7 ile hiç uğraşma desteği bitti.

Windows 10 tp kullanıyorum hiç bir sorun yok. Hatta origin kurdum battlefield 3 ve Uplay asasins creed 3 oyunları var onlarıma Hatasız çalıştırıyor.ne kullanmıştı ne de oyunda sorun çıkmıyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı