Windows 10 kuramama sorunu

just idiot

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle yeni aldıgım laptopuma Win 10 kurdum ve 1 gün kullandım. Ertesi gün wifi kullanılamıyor hatası almaya başladım ve hiçbir yerde çözümü yok. Aptal bir kararla geçmişe döndürdüm sorunu yaşamadan önceki ana bilgisayardaki 26 DLL dosyası gitti. Hiçbir oyunu ya da programı çalıştırmaz hale geldi. Bilgisayarı ne kadar sıfırlasam da geri dönmedi. Bunun üzerine bugün bir kez daha tekrar sıfırlayayım dedim ve sıfırlama işlemi sırasında bilgisayar kapanmış artık Windows dahi yüklenmiyor. Boot menüde zaten yoktu Win 10. Yüklediğimden beri hem Windows kuramıyorum hem de Win 10 oturumumdan giriş yapamıyorum, laptop böyle kaldı format seçeneğini denedim CD, flash bellek falan olmuyor.

733f11fd-bb03-4150-9735-624c5659da20.jpg

Boot menü kısayol tuşları technopatta mevcut laptop modeli ile hangi tuşun boot menüsü girdiğini öğrenebilirsin. Olmassa laptop HDD çıkarıp başka bir bilgisayarda biçimlendirip win10 kurup tekrar laptop takabilirsin. Yapamaz isen zaten yeni almışşın ver garantiye gitsin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı