Çözüldü Windows 10 kurulmuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

lexoqe

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, ben her yolu denedim ama başaramadım. Flash belleği FAT32 ile biçimlendirdim. Windows sitesinden aracı indirdim ve flash için olan ilerlemeleri hallettim. Sonra PC'yi baştan başlattım ve BIOS'a girdim. Oradan bir türlü Windows 10'u kuramadım. Flash belleği seçiyorum ama PC çalışır halde kalıyor ama ekran görüntüsü gelmiyor. MSI anakarta sahibim. BIOS güncellemesi 2018 sürüm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, ben her yolu denedim ama başaramadım. Flash belleği FAT32 ile biçimlendirdim. Windows sitesinden aracı indirdim ve flash için olan ilerlemeleri hallettim. Sonra PC'yi baştan başlattım ve BIOS'a girdim. Oradan bir türlü Windows 10'u kuramadım. Flash belleği seçiyorum ama PC çalışır halde kalıyor ama ekran görüntüsü gelmiyor. MSI anakarta sahibim. BIOS güncellemesi 2018 sürüm.

NTFS deneyin olacaktır FAT32 eski sistemler için diye biliyorum.

Merhaba, ben her yolu denedim ama başaramadım. Flash belleği FAT32 ile biçimlendirdim. Windows sitesinden aracı indirdim ve flash için olan ilerlemeleri hallettim. Sonra PC'yi baştan başlattım ve BIOS'a girdim. Oradan bir türlü Windows 10'u kuramadım. Flash belleği seçiyorum ama PC çalışır halde kalıyor ama ekran görüntüsü gelmiyor. MSI anakarta sahibim. BIOS güncellemesi 2018 sürüm.

ISO olarak indirip Rufus ile hazirlayin format aracini.

Merhabalar, ben her yolu denedim ama başaramadım. Flash belleği FAT32 ile biçimlendirdim. Windows sitesinden aracı indirdim ve flash için olan ilerlemeleri hallettim. Sonra PC'yi baştan başlattım ve BIOS'a girdim. Oradan bir türlü Windows 10'u kuramadım. Flash belleği seçiyorum ama PC çalışır halde kalıyor ama ekran görüntüsü gelmiyor. MSI anakarta sahibim. BIOS güncellemesi 2018 sürüm.

ISO dosyasını yazarken FAT32 ve UEFI olarak yazdığınıza emin misiniz? Bir de UEFI Boot diye bir şey olacaktı sanırım BIOS menüsünde onu aktifeştirmeniz gerek.

Boot menuden flash belleği seçmeyi denediniz mi? Yoksa sadece BIOS'a girip Boot önceliğini flash bellek mi yaptınız?

Selam,

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buradaki adımların hepsini yaptım. Ama BIOS kısmında tam olarak neyi nasıl yapacağımı halen anlamadım.

Selam,

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buradaki adımların hepsini yaptım. Ama BIOS kısmında tam olarak neyi nasıl yapacağımı halen anlamadım.

Bilgisayarınıza UEFI kurulum mu yapacaksınız?

Bilgisayarınıza UEFI kurulum mu yapacaksınız?
Windows müşteri desteğini aradım. Önce onların yöntemiyle güncelleştirmek istedik ama hiç olmadı. En son da flaş ile yapmanız lazım dediler. Ben de Flaşa kurdum. Ve Biostan c sürücüsünü formatlayıp flaştan windows 10'u yüklemem gerekiyor. Ve hiç başaramadım. Önce C yi silmem gerek ama silemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı